Wybierz region

Wybierz miasto

  Cisza w eterze

  Autor: Piotr Sucharzewski

  2000-05-25, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Bałtycki

  - Proszę nas nie pytać o transfer Zbyszka Małkowskiego do Feyenoordu - tak rozpoczął wczorajszą konferencję prasową w Stomilu dyrektor klubu Zbigniew Miklas.

  - Proszę nas nie pytać o transfer Zbyszka Małkowskiego do Feyenoordu - tak rozpoczął wczorajszą konferencję prasową w Stomilu dyrektor klubu Zbigniew Miklas.


  Oprócz dyrektora Miklasa na spotkaniu z dziennikarzami był jeszcze trener drużyny Bogusław Kaczmarek. Obaj panowie nie chcieli komentować dywagacji prasowych na temat, gdzie są pieniądze za przejście olsztyńskiego bramkarza do Feyenoordu Rotterdam. - Już kiedyś mówiłem, że nie jestem tu od transferów - stwierdził tylko trener Kaczmarek. - A ja jeszcze nie jestem - dodał Zbigniew Miklas, pełniący funkcję dyrektora MOKS Stomil dopiero od paru dni.<


  W trakcie konferencji Bogusław Kaczmarek nawiązał jednak do sprawy Małkowskiego. - Pieniądze? Na pewno są w banku Feyenoordu - powiedział. - Jedno jest pewne, nie wezmę ani jednej marki z tego trasferu, która mi się nie należy i dopóki tu pracuję, nikt nie dostanie marki za darmo.


  Na środowy mecz Stomilu z Petro Płock nie dotarł wysłannik holenderskiego Twente Enschede, który miał obserwować grę Marcina Szulika. Pozyskaniem olsztyńskiego zawodnika poważnie zainteresowana jest za to warszawska Legia.


  Sonda

  Co powinno zostać wyremontowane?

  • Hala Urania (55%)
  • Stadion Stomilu (45%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.