Wybierz region

Wybierz miasto

  Olsztyńska nadzieja

  Autor: lech

  2000-05-26, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Bałtycki

  Podczas Regat Nadziei Olimpijskich w Bratysławie bardzo dobrze spisał się 17-letni kanadyjkarz Olsztyńskiego Klubu Sportowego Krzysztof Domański. W jednej z największych w tym roku młodzieżowych imprez kajakarskich na ...

  Podczas Regat Nadziei Olimpijskich w Bratysławie bardzo dobrze spisał się 17-letni kanadyjkarz Olsztyńskiego Klubu Sportowego Krzysztof Domański.


  W jednej z największych w tym roku młodzieżowych imprez kajakarskich na świecie (zawodnicy z 20 państw) bardzo widoczny był Domański. Płynąc w czwórce z Sebastianem Zacharą, Adamem Ginterem i Jerzym Szpyndą młody olsztynianin zajął drugie miejsce w wyścigu na 1000 m.


  Z kolei w rywalizacji dwójek kanadyjkarzy na tym samym dystansie (C-2) podopieczny trenera Wacława Sklinsmonta, startując wspólnie z Zacharą, był pierwszy. Niestety, już na mecie okazało się, że w trakcie wyścigu Polacy naruszyli sąsiedni tor, za co zostali zdyskwalifikowani. Krzysztof Domański wystartował również w jedynkach, zajmując na dystansie 1000 m piąte miejsce.

  Sonda

  Co powinno zostać wyremontowane?

  • Hala Urania (55%)
  • Stadion Stomilu (45%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.