Wybierz region

Wybierz miasto

  Pijany policjant za kierownicI

  Autor: csz

  2000-05-17, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Bałtycki

  Ponad trzy promile alkoholu mia3 we krwi zastźpca komendanta ginyckiej policji nadkomisarz Józef Sz., który przedwczoraj uczestniczy3 w st3uczce na ul. Obwodowej w Ginycku.

  Ponad trzy promile alkoholu mia3 we krwi zastźpca komendanta ginyckiej policji nadkomisarz Józef Sz., który przedwczoraj uczestniczy3 w st3uczce na ul. Obwodowej w Ginycku.=p?
  Wczoraj Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie wykona3o badania próbek krwi, pobranej od nadkomisarza Józefa Sz. Wynik potwierdzi3, ne komendant Sz. usiad3 za kierownicI pijany, mia3 3,01 promila alkoholu we krwi.=p?
  - To bezzsporny fakt - powiedzia3 nam nadkomisarz Marek Jźdraszko, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. - Komendant Wojewódzki zamierza dyscyplinarnie zwolniĺ z pracy tego funkcjonariusza.=p?
  Przedwczoraj oko3o godz. 18 na skrzynowaniu ulic Obwodowej i |widerskiej Mazda 626, za kierownicI której siedzia3 Józef Sz., wyjecha3a z drogi podporzIdkowanej, zajendnajIc drogź jadIcemu prawid3owo Polonezowi. Kierowa3 nim Marcin K., który uderzy3 w lewy bok Mazdy. Nikomu nic powannego siź nie sta3o. Komendant Sz. mocno poobija3 sobie twarz, jecha3 bowiem bez zapiźtych pasów bezpieczeEstwa. Nie móg3 wówczas dmuchaĺ w alkomat, dlatego pobrano mu krew do badania.=p?
  Decyzja o zwolnieniu komendanta Józefa Sz, który w policji przepracowa3 ponad 20 lat, zapadnie najprawdopodobniej dzisiaj.=p?
  W tym roku na pijaEstwie przy3apano w województwie warmiEsko-mazurskim jun 14 funkcjonariuszy. Trzech z nich straci3o pracź, siedmiu odesz3o na w3asnI proŚbź. Dwóch kolejnych zosta3o surowo ukaranych, ale pracy nie straci3o. Postźpowania w dwóch przypadkach, w tym wicekomendanta z Ginycka, jeszcze siź nie zakoEczy3y.=p?

  Sonda

  Co powinno zostać wyremontowane?

  • Hala Urania (55%)
  • Stadion Stomilu (45%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.