Antoni Macierewicz w ogniu internetowych żartów. Wybuchowa kompilacja memów! MEMY

red

Antoni Macierewicz zawsze był ulubieńcem internautów. Każda jego kontrowersyjna wypowiedź i dziwne zachowanie stawało się w sieci hitem. Zebraliśmy najlepsze memy z obecnym Ministrem Obrony Narodowej. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.08.2018, 12:39

Ostatni raz byłem w kościele, jak mnie chrzcili.
Źródło: 13. posterunek, odcinek 29
Stępień: Ja jestem solidarny w dzień i w nocy.
Komendant: Niby jak?
Stępień: Cały czas jestem zalany.

20.11.2016, 13:03

Kto jest właścicielem tego polskojęzycznego portalu? To wszystko wyjaśni.

19.11.2016, 19:37

Zróbcie memy jak Siemoniak z bulem Komorowskim brali w łapę za import " Karakanów" zakupionych u francuskiego -
a jakże -bolszewika i to za dwa razy większą sumę niż sprzedawali innym. Żałosna banda z tym że Polacy zmądrzeli i temu kure*twu nie dają sobą manipulować.

19.11.2016, 19:29

Stan47 aleś się zapluł uważaj żebyś sobie pejsów nie odgryzł ..... z tych memów możesz sobie przekładki zrobić do Talmudu albo do dzieł Marksa Engelsa i Lenina . Sądząc po twojej zaprezentowanej tu polszczyźnie to nic innego nie czytasz ?

19.11.2016, 19:23

Światowa żydobolszewia ze swoimi chłystami których ma na swoich usługach w Polsce stara się kąsać.
Amerykanie wyślizgali teściową Żyda z prezydenckiego fotela , wcześniej zrobiła to Polska ,Anglia a wkrótce zrobi to Francja - a nie wiem czy i nie Niemcy.
Światowy żydowski szowinizm niczym tonący, brzytwy się chwyta i to jest to - żałosna demonstracja głupoty.
Z tym że im bardziej ten chocholi taniec tańczą tym bardziej toną i niech tam sobie ...przyjdzie czas zapłaty

19.11.2016, 15:31

Święta prawda!

18.11.2016, 16:22

co tam łachudro? jak tam wybuch, bo wyniki sekcji nic nie mówią o wybuchu.jesteś tak samo j eb nięty jak ten z memów. #dojnazmiana #preczzpisem #uwolnicwawelodkaczora.

18.11.2016, 13:49

jest to reakcja prymitywna portalu w obronie tw. bolka

17.11.2016, 21:22

Tego człowieka już dawno temu powinno się umieścić z zakładzie zamkniętym dla poważnie chorych psychicznie!!!

17.11.2016, 19:19

Ten Kolchozowy Cep jest niewart zadnych komontarzy wariat i nic wiencej otym Cepie wariackim cos pisac na blogu to by swiadczylo ze Czlowiek jest talkim samym Kolchozowym Joben

17.11.2016, 18:53

Żałosne, ale czego się sPOdziewać po skrajnie lewicowych mediach, POkażcie lepiej memy z Ryśkiem z kropki nowoczesnej, z tego dopiero to jest ubaw w internetach :) :)

17.11.2016, 17:10

Nie tylko on wymyśla różne dziwactwa bo taka jest cała ta ferajna..
Wszystko byłoby w porządku gdyby to się działo w piaskownicy lub placu zabaw dla dzieci a nie w 38 milionowym narodzie i to jest przerażające bo zapłaci za to także ta prawie połowa obywateli która pokazała tej ekipie czerwoną kartkę w dniu wyborów