Biały Dom opublikował nieznane dotąd zdjęcia, które przedstawiają rezydenta USA George W. Busha i wiceprezydenta Dicka Cheneya podczas zamachu terrorystycznego z 11 września 2001 roku.

Na zdjęciach znalazły się twarze Cheneya, Busha i Condoleezzy Rice, sekretarz stanu w administracji George W. Busha. Urzędnicy siedzą i oglądają płonące na ekranach telewizorów wierze World Trade Center. Prezydent naradza się ze współpracownikami. Obecna jest też żona prezydenta, Laura Bush.

11 września 2001 roku terroryści z al-Kaidy porwali cztery pasażerskie samoloty i skierowali je w budynki World Trade Center w Nowym Jorku oraz Pentagon w Waszyngtonie. Obie wieże uległy zawaleniu. W wyniku zamachów zginęło około 3 tysiące ludzi.
Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dick cheney (gość)

dobrze że nie kazali mu kopiować z "łonetów" zdjęć n.t. II W.Ś., bo kto wie, czy po równie bystrej ich interpretacji by się cała historia Polski nie poszła teraz yepać

m.r. (gość)

:0 serio? autorze tego "artykułu", przeczytaj to powoli i uważnie, bo nie będę powtarzać:
zamachu terrorystycznego na WTC dokonano 11 września 2001 roku.

Kilka razy to przeczytaj, porównaj z tym co wypociłeś i idź się wstydzić. 8 lat w tę czy w tę, co za różnica...