Błażej Kwiecień potrzebuje waszego wsparcia Błażej Kwiecień potrzebuje waszego wsparcia

Błażej Kwiecień potrzebuje waszego wsparcia (© https://www.facebook.com/blazejek.kwiecien/timeline)

Błażej Kwiecień z Krakowa musi zostać pilnie zoperowany w niemieckiej klinice. Wciąż brakuje pieniędzy, żeby spłacić długi po przednich zabiegach.

Błażej urodził się z wadą genetyczną tzw. mozaiką trisomii ósmego chromosomu. Na dodatek ma chore serce: cierpi na zespół niedorozwoju prawego serca. Chłopiec przeszedł już bardzo dużo operacji i zabiegów, a przed nim kolejne. Obecnie Błażej pilnie potrzebuje cewnikowania serca w klinice w niemieckim Munster. Pobyt chłopca po wcześniejszych zabiegach w tym ośrodku się przedłużył co spowodowało, że koszty znacząco wzrosły. Konieczna jest dopłata ponad 44 000 euro do pierwszej hospitalizacji Błażeja.

- W tym momencie kończymy zbiórkę na długi wobec kliniki, ale czekamy na kwalifikację i kosztorys następnego, pilnego pobytu - informuje Milena Kilijanek, mama Błażeja.

Niestety wyniki chłopca nie są dobre. Musi zostać zoperowany jak najszybciej.

- Błażej w tym momencie jest uzależniony od podawania tlenu, jak najszybciej powinien znaleźć się klinice w Munster, bo ostatnie wyniki badań (z zeszłego tygodnia) są bardzo niepokojące. Jego krew nie jest wystarczająco natlenowana, niedługo zacznie być to widać w pracy wszystkich jego organów - tłumaczy mama chłopca.

Błażej jest pod opieką fundacji Cor Infantis i wpłacając pieniądze na jej konto, można mu pomóc:

Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis

86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Błażej Kwiecień”

Dla wpłat zagranicznych:
USD PL93 1600 1101 0003 0502 1175 2024
EUR PL50 1600 1101 0003 0502 1175 2022
Kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ppabplpk

Zbiórka jest prowadzona również przez portal siepomaga.pl Jeśli chcecie wiedzieć co słychać u Błażeja koniecznie zajrzyjcie na jego profil na facebooku oraz na bloga prowadzonego przez jego mamę.

Czytaj też: Natalka może widzieć świat dzięki wam

Charytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!