Instagram przygotował raport sprawdzający, co jedzą użytkownicy tego portalu społecznościowego.

Na podstawie zdjęć wrzucanych na portal społecznościowy Instagram powstała lista "stolic jedzenia". Znalazły się tam miasta, z których najczęściej wysyłane są zdjęcia z hasztagami z konkretnymi nazwami potraw i jedzenia. Ranking "The Food Capitals on Instagram" opracowany został przez portal Photoworld. Kliknij w galerię zdjęć.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!
Źródło: CNN Newsource/x-news


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Inga

Ja ostatnio odkryłam świetną restaurację w Radomiu , a jest to restauracja Pasja, bardzo miła restauracja ze smacznym jedzeniem. Kilka razy już tam byłam i każdym razem było równie smacznie. Obsługa tez okej! Pyszne pizze maja!

Baśka

Moim zdaniem warto szukać czegoś sensownego u ans w Radomiu :) Ja np. polecam chińskie jadło na sienkiewicza, zawsze świeże, duże porcje, spory wybór, polecam zwłaszcza kurczaka pięknego ;)

meczyna

Burgery i sushi, lubię, ale uważam, że powinniśmy promować kuchnię regionu, tak jak u nas kuchnię tradycjną, śląską. Turyści właśnie dla tych przysmaków odwiedzają nasze rejony. Takie restauracje jak http://www.restauracja-slaska.pl/ które serwują pyszne rolady i schabowe powinny w pierwszej kolejności być odwiedzane przez osoby chcące zagłębić się w tradycje śląskie.

Maniek

Ja jestem zwolennikiem sushi ;) W Częstochowie jadłem w koku -
https://www.facebook.com/koku.sushi.czestochowa do tej pory najlepsi