BYK 21.IV. - 20.V. planeta opiekuńcza: Wenus najlepszy partner: Koziorożec, Ryby pomyślny dzień: piątek odpowiedni kolor: zielony kamień: malachit, szmaragd hasło: Posiadam podstawowe cechy: wytrwały, praktyczny, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

BYK 21.IV. - 20.V.


planeta opiekuńcza: Wenus
najlepszy partner: Koziorożec, Ryby
pomyślny dzień: piątek
odpowiedni kolor: zielony
kamień: malachit, szmaragd
hasło: Posiadam
podstawowe cechy: wytrwały, praktyczny, uczuciowy


Jaki jesteś


Mocno stoisz na ziemi i wysoko cenisz sobie materialny komfort. Masz dobry gust i kochasz sztukę. W pracy jesteś bardzo solidny i zorganizowany. Nie boisz się ryzykownych zmian. Wierzysz w sprawiedliwość, cechuje cię bardzo życzliwy stosunek do ludzi.


Co cię czeka


Dokonane wcześniej przemiany, zwłaszcza w pracy zawodowej, zaczną przynosić wymierne efekty. Sprawdzisz się na nowym stanowisku. Pracowitość i sumienność ułatwią ci zdobycie stabilizacji finansowej i satysfakcji zawodowej. Wakacje będą bardzo aktywne i pełne przygód.


Zdrowie i samopoczucie


Rozkładaj równomiernie siły. Szczególnie wiosną nie daj się przytłoczyć pracą. Często przebywaj na łonie natury, zapobiegnie to anginom i pozwoli uwolnić się od wiosennej chandry. W drugim półroczu wzrośnie twoja forma fizyczna. Nadwyżki energii wykorzystaj do uprawiania sportów. Zainteresuj się grami zespołowymi, joggingiem lub tai-chi.


Miłość i rodzina


Przełom roku może zaskoczyć cię nagłym niespodziewanym uczuciem. Już się z tego nie wywiniesz. Oprócz miłości zyskasz nowe, świeże spojrzenie na świat. Wraz z partnerem odkryjecie wspólne zainteresowania, zaczniecie wspierać się wzajemnie. Nowe znajomości będą charakteryzować się stałością, powagą i wróżą dobrą stabilną przyszłość. Druga połowa roku bardziej sprzyja życiu rodzinnemu. Wspólnie z partnerem będziecie dokonywać domowych inwestycji.


Praca i pieniądze


W pierwszym półroczu rozpoczniesz batalię o swoją karierę zawodową. W głowie masz mnóstwo pomysłów, rozpiera cię energia, pragniesz zrealizować swoje plany. Nie wszystko będzie takie proste i oczywiste. W drugim półroczu przeszkód jest mniej, praca przebiegać będzie spokojniej. Jeżeli okażesz się rozsądny i przezorny, w ślad za sukcesem przyjdą także całkiem spore pieniądze. Spore wpływy, ale i niemałe wydatki. Jednak w tym roku nie będziesz miał ochoty ani na oszczędzanie, ani na zaciskanie pasa.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!