Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zgodnie z nowymi doniesieniami, deweloper gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – CD Projekt Red, pragnie wydać swój następny tytuł, czyli Cyberpunk 2077 pod koniec 2016 roku.

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany już w październiku 2012 roku i jeszcze wtedy CD Projekt Red sugerował, że nie będzie omawiał tematu tej gry aż do początku 2017 roku. Teraz okazuje się, że tytuł pojawi się na rynku w 2016 roku, a przynajmniej według raportu niemieckiego serwisu Gamereactor. Sam deweloper do tej pory nie ogłosił planowanej daty premiery. Być może prace nad Cyberpunkiem posuwają się szybciej niż zakładało samo studio.

Chociaż wydaje się, że gra pojawi się jedynie na pecetach, raport cytuje anonimowe źródło ze studia, które podaje, że pojawienie się wersji na PlayStation 4 i Xbox One jest „więcej niż prawdopodobne”. Pojawia się również informacja, że zarówno Sony, jak i Microsoft mogą próbować zarezerwować grę jako ekskluzywny tytuł dla ich konsol.Według zapewnień twórców, Cyberunk 2077 ma zawierać o wiele większy świat niż ten przedstawiony w Wiedźminie 3. Prezes CD Projektu – Adam Kiciński powiedział, że gra jest jeszcze ambitniejsza niż początkowo zakładano. Jose Teixeira – artysta efektów wizualnych twierdzi natomiast, że Cyberpunk jest dużo, dużo większym projektem od tych, nad którymi CD projekt Red wcześniej pracował.

5 grudnia CD Projekt Red poinformował, że obecnie skupia się na produkcji gry Cyberpunk 2077, ale równocześnie zamierza dalej wspierać Wiedźmina 3 nową zawartością. Drugi płatny dodatek do RPGa – Krew i Wino, zostanie udostępniony w 2016 roku.

Źródło: www.conowego.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!