"Dziewczyna o siedmiu imionach" - okładka książki "Dziewczyna o siedmiu imionach" - okładka książki

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Autorką reportażu „Dziewczyna o siedmiu imionach” jest uciekinierka z Korei Północnej.

Zobacz też: Twórca Wiedzy Bezużytecznej wydaje książkę. Razem ze specjalistą zarządzania hejtem

David John, Hyeonseo Lee, "Dziewczyna o siedmiu imionach"
PREMIERA: 8 września 2015
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Liczba stron: 520
Oprawa twarda

To pierwsza relacja dziecka, które doświadczyło wychowania pod rządami Kimów i które już jako dorosła osoba zderzyło się obcą rzeczywistością Zachodu.

Hyeonseo Lee urodziła się i była wychowywana w Korei Północnej, znalazła się pośród milionów ludzi więzionych w granicach państwa, którym rządził brutalny komunistyczny reżim. Ponieważ mieszkała przy granicy z Chinami, miała nieco większy niż jej krajanie kontakt ze światem poza zamkniętym obszarem Samotnego Królestwa.

Gdy w latach 90. XX wieku w Korei Północnej wybuchł głód, młoda dziewczyna zaczęła zastanawiać się nad tym, co widzi, zadawać pytania i powoli uświadamiać sobie, że przez całe życie poddawano ją głębokiej indoktrynacji.Teraz opisuje to na kartach książki "Dziewczyna o siedmiu imionach".

Premierę książki zaplanowano na 8 września.


Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!