Braniewo W Miejskim Ośrodku Sportu przy ul. Moniuszki 9 w Braniewie podczas ferii będzie funkcjonowała odpłatna szkółka jeździecka dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą codziennie w dwóch grupach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Braniewo


W Miejskim Ośrodku Sportu przy ul. Moniuszki 9 w Braniewie podczas ferii będzie funkcjonowała odpłatna szkółka jeździecka dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą codziennie w dwóch grupach. Zajęcia pierwszej grupy - od godz. 10 do godz. 14, a drugiej od godz. 15 do godz. 19.


- Prócz nauki jazdy konnej, którą prowadzić będą instruktorzy, planujemy także liczne gry i zabawy hippiczne - mówi Jerzy Ożga, organizator wypoczynku w siodle. - Na zakończenie ferii planujemy uroczystą galę, na którą zaproszeni zostaną rodzice i sponsorzy.


Osoby, które chciałyby wziąć udział w zajęciach muszą się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Chęć udziału zgłaszać należy pod nr tel. 0-502-620-535.


Ferie w MOK rozpoczną się we wtorek, 29 stycznia, o godz. 11.00, od dyskoteki. Zajęcia dla dzieci będą się odbywały od wtorku do piątku; w pierwszym tygodniu - w godz. 11-13, w drugim - od 13-15.
Dla uczestników przygotowano między innymi szybki kurs samby, cha-chy, dyskotekę na lodzie. Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w inscenizacji baśni Andersena.


Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała ofertę dla uczniów szkół podstawowych. Codziennie w godz. 11-15 w czytelni dla dzieci odbywają się zajęcia, głównie plastyczne i literackie. Dzieci mają także możliwość obejrzenia filmów i bajek na wideo.


Lelkowo


Dzięki staraniom skautów z hufca ZHP w Braniewie oraz dyrekcji SP w Zagajach w pierwszym tygodniu ferii dla około 100 uczniów zostanie zorganizowane zimowisko. Zajęcia będą trwały od poniedziałku do piątku w godz. 10-14. Uczestnicy półkolonii będą mogli nie tylko bawić się, ale też zdobyć sprawności harcerskie. Sił potrzebnych do tego dodadzą im z pewnością gorące posiłki obiadowe i herbata. Młodzież z terenu gminy będzie mogła bezpłatnie dojechać do Zagaj szkolnymi autobusami.


Frombork


Dzieci i Młodzież będą mogli brać udział w zajęciach z rytmiki i plastyki w Domu Kultury. Odbędą się też kuligi oraz ogniska. Specjalnie dla młodzieży przygotowane zostały warsztaty z zakresu profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej. Zajęcia trwać będą, od poniedziałku do piątku, w godz. 9-16.30.


Orneta


W Miejskim Domu Kultury zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Miłośnicy sportu zapraszani są w poniedziałki i piątki - w godz. 9-14, a melomani we wtorki, środy, czwartki - od 10-13.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!