Finał Tauron Lang Team Race już 30 sierpnia w Bytowie Finał Tauron Lang Team Race już 30 sierpnia w Bytowie

Finał Tauron Lang Team Race już 30 sierpnia w Bytowie (© mat.pras./Szymon Gruchalski)

Ostatnie zawody Tauron Lang Team Race w tym sezonie 30 sierpnia. Tym razem kolarze zmierzą się w przepięknych okolicach Bytowa.

Nadszedł czas na wielki finał cyklu szosowych wyścigów dla amatorów. O Bytowie mówi się „perła wśród kaszubskich lasów”. Miasto otoczone naturą, leżące wśród pagórków i licznych jezior, to idealne miejsce na ostateczne rozstrzygnięcie Tauron Lang Team Race.

- Zapraszamy wszystkich i jestem przekonany, że wiele osób wystartuje w Bytowie. Ścigamy się w kategoriach wiekowych, więc każdy będzie mógł spróbować sił w swojej grupie. Poza tym są tam przepiękne trasy – malownicze, ale również wymagające, bo Kaszuby nie są płaskim terenem – zachęca Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, kolarze będą się ścigać na dystansach MINI (46 km) oraz MAXI (126 km). Trasa będzie wiodła m.in. przez tereny Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

- Dotychczasowe edycje Tauron Lang Team Race – w Sobótce, Rzeszowie, Gdańsku i Krokowej – potwierdzają, że pomysł zorganizowania takiego cyklu był strzałem w dziesiątkę. Cieszę się bardzo, że wspólnie z firmą TAURON promujemy kolarstwo na każdym szczeblu. Ten cykl organizujemy dla tych, którzy mają chęć ścigać się na rowerze szosowym, poczuć jak się jeździ w peletonie, jak taktycznie rozgrywa się wyścig. U nas można się poczuć jak ci najwięksi zawodowi kolarze – przekonuje Czesław Lang.

Do Tauron Lang Team Race w Bytowie można się zapisywać przez internet do środy poprzedzającej zawody, a dzień przed i w dniu zapisy będą możliwe w Biurze Zawodów w miasteczku wyścigu. Szczegóły znajdują się na stronie www.tauronlangteamrace.pl

Tak było podczas Tauron Lang Team Race w Gdańsku:źródło: x-news/Agencja TVNSport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!