W roli światowych kochanków najlepiej wypadają Francuzi – kochają się 137 razy w roku. Seks cieszy się tam największą popularnością. Polacy ze 110 zbliżeniami rocznie zajęli odległe, osiemnaste miejsce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W roli światowych kochanków najlepiej wypadają Francuzi – kochają się 137 razy w roku. Seks cieszy się tam największą popularnością. Polacy ze 110 zbliżeniami rocznie zajęli odległe, osiemnaste miejsce. Nie jesteśmy jednak najmniej aktywni seksualnie – znacznie gorsi są od nas obywatele Hongkongu i Singapuru, którzy uprawiają seks zaledwie 79 razy.

Spośród wszystkich uczestników międzynarodowych badań, które posłużyły do opracowania Światowego Raportu Durex 2004, 35 proc. przyznało, że osiągają orgazm przy każdym stosunku. Znacznie częściej udaje się to mężczyznom niż kobietom. W Polsce przyznało się do tego 44 proc. Polaków i zaledwie co piąta Polka. 16 proc. kobiet przyznało się do udawania orgazmów.

Wyniki badań dowiodły, że seks jest w Polsce jedną z nielicznych sfer życia, z których jesteśmy zadowoleni.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!