I liga. Stomil Olsztyn przegrał arcyważny mecz z Chojniczanką Chojnice 0:2 [zdjęcia]

Artur Szczepański
Stomil Olsztyn przegrał arcyważny mecz z Chojniczanką Chojnice 0:2. Porażka skomplikowała sytuację olsztynian w kontekście walki o utrzymanie w I lidze. Bramki dla gości strzelili: Tomasz Mikołajczak (24. min) oraz Andrzej Rybski (41. min). Zobacz zdjęcia z meczu!

Stomil Olsztyn przegrał arcyważny mecz z Chojniczanką Chojnice 0:2 [zdjęcia]

Spotkanie zostało rozstrzygnięte przez gości już w 1. połowie spotkania. Najpierw w 24. min gry trójkową akcję Rybskiego, Feciucha i Mikołajczaka wykończył ten ostatni. Niespełna 20 minut później było już 2:0 dla Chojniczanki Chojnice. Robert Bednarek wyekspediował futbolówkę w pole karne, tam niezdecydowanie obrońców Stomilu Olsztyn wykorzystał Andrzej Rybski, który pewnie pokonał Skibę strzałem z najbliższej odległości. W drugiej części gry Duma Warmii i Mazur atakowała z podwójną siłą. Jednak wysiłki te nie zakończyły się choćby bramką honorową dla Stomilu.