Serial "Bajer z Bel-Air" był popularny w latach 90. Tam swoje pierwsze kroki stawiał Will Smith. Teraz aktor chce stworzyć nową wersję produkcji.

"Bajer z Bel-Air" opowiadał o chłopaku z Filadelfii - w tej roli Will Smith, który mieszka w Bel Air u swojego bogatego wujostwa, czyli rodziny Banksów. Will Smith chce stworzyć nową wersję serialu. Aktor będzie jego producentem. A wy pamiętacie ten serial? Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy, którzy w nim grali.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Zobacz też: Will Smith i Margot Robbie w gorącym romansie w filmie "Focus"

Źródło: CNN Entertainment/x-news

Seriale

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Chris (gość)

Masz rację kolego. Will dostał Grammy w 1988, razem z DJ Jazzy Jeff'em. Ale tak naprawdę dopiero w serialu "The fresh prince of Bel-Air" dał się poznać szerokiej publiczności. No i śpiewał tam tytułowy kawałek.

mono (gość)

Bzdura! wcześniej był już znany jako całkiem niezły raper, zdobywając nawet prestiżową nagrodę Grammy.