Artur Andrus Artur Andrus

Artur Andrus (© Marcin Obara / Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

1 sierpnia 2015, o godzinie 20.00, w Twierdzy Boyen Amfiteatr ul. Turystyczna 1, odbędzie się Giżyckie Show Kabaretowe. Podczas imprezy wystąpią: Artur Andrus, Grzegorz Halama i Kabaret Inaczej.

Giżyckie Show KabaretoweGiżyckie Show Kabaretowe to druga edycja imprezy towarzyszącej dorocznemu wydarzeniu pod tytułem "Mazury AirShow", które odbywa się w powietrzu i na lądzie między Kętrzynem a Giżyckiem w dniach 1 i 2 sierpnia.

W tegorocznej edycji Show Kabaretowego zobaczymy występ niewątpliwej gwiazdy kabaretowej – ARTURA ANDRUSA z najnowszym programem, GRZEGORZA HALAMY który przygotował nowy program w którym nie zabraknie hodowcy kurczaków - pana Józka. Wystąpi również młody ,lecz utytułowany kabaret z Białegostoku –KABARET INACZEJ (nagrody na Pace 2013,2014,2015).

źródło: gizycko.pl

Więcej o imprezach jest na stronie: Rozrywka na Warmii i Mazurach

Kabaret Hrabi na "Zielonek Wyspie"

źródło: Agencja TVN/x-newsRozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!