Green Festival w Olsztynie Green Festival w Olsztynie

Green Festival w Olsztynie (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 14 i 15 sierpnia, nad jeziorem Krzywym odbędzie się Green Festival. Dwunastolatkowie i młodsi wejdą na tę imprezę za darmo

Green FestivalOsiemnastu wykonawców na dwóch scenach bawić będzie olsztynian i przyjezdnych w weekend 14-15 sierpnia. Ale koncerty są jedynie częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest zbliżający się festiwal. Rozwiewamy ewentualne wątpliwości rodziców, którzy zastanawiają się, czy zabrać pociechę do Centrum Rekreacyjno Sportowego Ukiel.

Czytaj także: Green Festival w Olsztynie. Kto i kiedy zagra?

Atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie. Wśród nich nauka flamenco, wspólne czytanie i lekcje przyrody.

Już pierwszego dnia, w piątek o 16:00, dziennikarz "Gazety Wyborczej" i znany popularyzator przyrody Adam Wajrak będzie opowiadać o środowisku. Dowiemy się wówczas o znanych i mniej znanych zwierzętach mieszkających w Polsce. Podczas spotkania nie zabraknie niezwykłych zdjęć.

Nudy na pewno nie będzie także w sobotę. Już o 14:00 na akustycznej scenie olsztyńskiego festiwalu zaprezentują się aktorzy Teatru Muzycznego Roma z Warszawy. W naszym mieście wystawią przedstawienie familijne "Adonis ma gościa". Po spektaklu gratka dla wielbicieli południowych rytmów. O 15:30 na tej samej scenie warsztaty flamenco, które poprowadzi Magda Navarrete. Natomiast o 16:00 w strefie spotkań i warsztatów eko spotkanie z Edytą Jungowską. Znana aktora będzie czytać fragmenty opowieści o Pippi Pończoszance. Do tego gra w zbijaka naleśnikami, podrzucanie naleśników i projektowanie butów bohaterki książki.

A przez cały festiwal projekcje w mobilnym planetarium, gra terenowa oraz teatrzyk obrazkowy przygotowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

źródło: olsztyn.eu

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!