Najlepszy Przekaz W Mieście Najlepszy Przekaz W Mieście

Koncert grupy Najlepszy Przekaz W Mieście (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

11 sierpnia, o godzinie 20:00, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie, odbędzie się koncert grupy Najlepszy Przekaz W Mieście. Jako support zagra Ejtobangla.

Najlepszy Przekaz W MieścieHip-hopowa grupa Najlepszy Przekaz W Mieście została założona przez Adama Rudnickiego i Kamila Woronieckiego w lipcu 2010 roku. W 2012 roku wziął udział w 3. edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be The Music”, gdzie w finale zdobył drugie miejsce. W październiku 2012 roku zespół wydał płytę pt. „Słowa prawdy”. W czerwcu 2013 roku nakładem wytwórni My Music ukazał się singel pt. „Uwierz w siebie”.


Ejtobangla z Olsztyna to połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (finalistka m.in. „Bitwy na Głosy”) i Łukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez jednego z najlepszych gitarzystów z naszego regionu – Łukasza Berndta, i trzy wulkany energii: basistę Kubę Oczkowskiego oraz perkusistów Igora Sztynio i Krzysztofa Sydora.


Bilety w cenie 10 zł do kupienia w:
● Informacja Kulturalna MOK ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 12.00-19.00)
● Miejska Informacja Turystyczna ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● W-M Regionalna Organizacja Turystyczna ul. Staromiejska 1
(pn.-pt., 8.00-16.00)

źródło: 2015.mok.olsztyn.pl

Zobacz też

źródło: WideoPortal/x-news

Więcej o imprezach jest na stronie: Rozrywka na Warmii i Mazurach

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!