Internauci wyśmiewają władzę. Zobacz żarty o #dobrazmiana [MEMY]

krZaktualizowano 
To, co dzieje się ostatnio w politycznym świecie, nie może umknąć uwadze internautów. Zobaczcie, jak śmieją się z władzy i jak w ich oczach przebiega #dobrazmiana w Polsce. Sprawdźcie sami!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.03.22 16:31:53

Te żarty moherów z KODO-ubecji są na poziomie sekty szkiełka kontaktowego z korytowej szczekaczki tefałenowskiej

2016.03.22 16:20:04

He he przejęli 90 % mediów w Polsce i myślą że będą prać nam mózgi tak jak swoim ziomkom za Odrą. Macie szczęście że to demokratyczny kraj bo jak byście u siebie tak pojechali po makreli albo po uchodźcach to o 6 rano volkspolizai w redakcji!

2016.03.22 08:02:42

Ha ha ha ha narod otumanionych moherow, reszta co glosowala boi sie wlaczyc wiadomosci i im wstyd, co nie dziwne.

2016.03.22 08:00:16

Na jaka Polske???? Na drugi watykan,kaczki rozpieprzyly demokratyczny kraj zamieniajac go w katolicki pseudo twor z stolica w toruniu, pis lemingu otworz oczy.

2016.03.22 07:56:55

Kwa kwa kwa satyra we wladze jak za komuny a kaczki bez poczucia honoru i humoru, dalej trole pisac pod dyktando prezia,juz cala Polska sie przekonala o waszej dobrej zmianie - mialo byc lepiej a wyszlo gorzej niz za po psl.

2016.03.21 15:47:50

prostackie podróbki prawdziwych MEMÓW - tylko dla idiotów :-(

2016.03.21 13:38:52

Chyba V kolumna z Passau :) Napiszcie coś o tym waszym szurniętym biznesmenie z Pomorza co chciał Polaków rozstrzeliwać. To jest dopiero mem o zaodrzańskiej tolerancji. Nic dodać nic ująć. Jakie media takie standardy.

2016.03.21 04:55:47

No popatrz, a ja na kilku serwisach z memami (oprócz jednego z niemietskim właśtśicielem) widzę, że królują żarty z Nowoczesnej Peło, Szalupy Ratunkowej i Towarzysza Kapusia - zarówno tego z odtajnioną przeszłością jak i tych donoszących na własny carycom wszelakim, a kto wie komu i na kogo w przeszłości.

2016.03.20 15:29:10

Oczywiście niemiecki właściciel nie pozwala wam zamieszczać drwin z POwskich kapusiów, których w necie jest nieporównywalnie więcej?

2016.03.20 11:11:21

Uraaaa ! 27 liet PObiedy ! O to chodzi i Ruskim i Niemcom - Polska ma być słabym i skłóconym krajem o statusie półkolonii z tanią siłą roboczą!!! Jak powstał nowy rząd - PiS-owski - lepszych do wygrania wyborów niestety nie było - to czego by nie zrobi - to źle ... . I takie podłe sprzedawczyki co utraciły dostęp do koryta jeżdżą na Zachód i plują i jątrzą. Jak europosłanki PO nie głosowały na Wojciechowskiego to OK ale jak w rewanżu PiS nie zagłosuje na tuska - to to jest skandal i działanie przeciwko Polsce. Jak PO zrobił pierwszy kuchę z Trybunałem ( twór Jaruzelskiego !!! ) to na ulicę nikt nie wychodził a jak PiS to kontynuuje to zaraz różne takie wychodzą na ulicę bo skandal i zamach !!! STANDARD OBOWIĄZUJE, PO-WSKIE CWANIAKI, WSZYSTKICH NIE TYLKO PiS !!! O ILE PAMIĘTAM Z HISTORII ZDRAJCY LĄDUJĄ NA DRZEWACH !!! ZA OKUPACJI ARMIA KRAJOWA KARAŁA ZDRAJCÓW ŚMIERCIĄ !!! A TO CO ROBICIE TO JEST ZDRADA !

2016.03.19 22:09:00

gliwice przepraszaja za buzka, budka tez sie chce podpiac ten psubrat. czytajac komentarze ciesze sie ze w gliwicach mieszkaj jeszcze normalni ludzie

2016.03.19 20:44:50

Internauci już od dawna wyśmiewali władzę PO ,ale jakoś Nasze ? Miasto tego nie dostrzegało ! Komu służycie bydlaki ?

2016.03.19 20:23:21

Luknalem do netu i jest wlasciciel portalu nase miasto. Polska Press jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy medialnej obecnej w Niemczech i Polsce. A wiec wiadomo skad te ataki na Polske!



t

2016.03.19 19:33:55

Polski rządzie ani kroku w tył my naród nie pozwolimy cię obalić tak jak obalili Olszewskiego. Ta garstka szKODników ma media, pieniądze i płatnych zdrajców ale ty masz za sobą nas Naród!

2016.03.19 18:57:01

Pierwszy zdrajca Rzeczpospolitej Grzegorz Schetyna takiego miana się dorobiłeś szpiclu przepadnij w niebyt konfidencie POwiesić !!

2016.03.19 18:09:25

ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...-swoją drogą jak te libertyńskie kodeckie POwsinogi są patologicznie śmieszni!

2016.03.19 17:26:06

Internauci ale chyba wynajęci przez nowoczesnych szKODników i inne antyPOlskie organizacje!

2016.03.19 17:23:24

Oj chyba sprawdzę kto jest właścicielem tego portalu bo widzę że coraz więcej manipulacyjnych artykułów szkalujących polski rząd!

2016.03.19 17:15:43

Ale masz nasrane pod deklem!!!

2016.03.19 12:03:04

Dobra zmiana. 70 mln zł dla rodzin smoleńskich. Mało? Będzie więcej! Ojczyznę dojną racz utrzymać nam Panie. Im więcej uczestników bierze udział w miesięcznicach tym rodziny ofiar otrzymują większe pieniądze.

Więcej na http://sklave.manifo.com/

2016.03.19 11:35:52

a gdzie są "żarty z KODu"