W czwartek (6 sierpnia) zaprzysiężony zostanie nowy prezydent Polski Andrzej Duda. Oznacza to, że z urzędem żegna się Bronisław Komorowski. Internauci nie mogli darować sobie takiej okazji i zaprezentowali memy podsumowujące jego prezydenturę.

B. Komorowski: Jest coś niemądrego w twierdzeniach, że Polskę trzeba odbudowywać ze zgliszczy

TVN24/x-news

Hallo

Komentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kubuś (gość)

Skąd tyle nienawiści w tych wpisach? B Komorowski nie był najlepszym prezydentem ale nie zasługuje na tak ordynarne opinie .

mieszkaniec Zywca (gość)

a co niektorzy za obraze bylego Prezydenta RP (Malwina) prawdopodobnie staną przed Prokuratorem( nie jestem z PO ani nie popieralem Bronislawa Komorowskiego)

Malwina (gość)

Polska i Polacy, wreszcie przestaną wstydzić się za prezydenta . Ten Burak ze swoją Waleniową przynieśli nam tyle wstydu i obciachu, ze szok ! Za jakie grzechy .......

ruski serwer (gość)

arek...z tym wybraniem przez naród w demokratycznych wyborach ...w dodatku większością głosów ...to już mocno POjechałeś......brałeś coś?:)

To skandal , zeby w POlsce kazdy mógł w każdej chwili łyknąć dopalacza:/

ja (gość)

A ja się cieszę , że 5 - letnia farsa z udziałem pana BK dobiegła końca!Niech mu Pan Bóg wybaczy kłamstwa , oszustwa i POniewieranie narodem Polskim!!!!

Polski Chłop (gość)

Jaśnie Pan stracił swój urząd.Jedni poddani go opłakują inni z nadzieją czekają na rządy Andrzeja Dudy.Z dniem dzisiejszym /7.08.2015 / nastąpił koniec bufonady Jaśnie Pana Bronisława Komorowskiego/ Ten jako jeszcze niedojrzały człek stchórzył i uciekł do szpitala /angina/ wystawiając kolegów w łapy SB,z którymi przygotowywał zamach na milicjanta /poczytajcie jego wywiad dla Torańskiej/.Był nauczycielem historii w seminarium franciszkańskim .Zięć komunistów z PPR,PZPR.i wysokich funkcjonariuszy SB.Teściowa w 1989 roku zwiała do Izraela.Jeżeli Bronek był ,jest jaśnie panie to tylko tacy ludzie doprowadzają moją Ojczyznę do upadku i sprzedają w łapy sąsiadów.

mietek (gość) (arek)

Problem w tym, że ten Komorowski to jedna wielka gafa. Czy poza tymi gafami, balonikami, kotylionami, czekoladowym orłem, nieznajomością ortografii, sadzeniem drzewek, malowaniem jajek i bombek, wygłaszaniem z wielką powagą farmazonów na poziomie wiejskiego sołtysa, potrafisz wskazać chociaż jedną jego realną zasługę dla Polaków (zasługi wobec gangsterów z WSI możesz sobie darować)? Jak się rozkręcisz, to napisz jeszcze z czego się cieszyłeś na rozkaz Bronka po 25 latach "naszej pięknej wolności".