Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej (zwany też DU Wspólnot Europejskich) z ogłoszeniami o zamówieniach publicznych do połowy 1998 r. wydawany był na papierze. Od lipca 1998 r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej (zwany też DU Wspólnot Europejskich) z ogłoszeniami o zamówieniach publicznych do połowy 1998 r. wydawany był na papierze.

Od lipca 1998 r. w części dotyczącej zamówień publicznych jest już wydawany tylko w postaci elektronicznej - na CD.
- Wersja taka przesyłana jest codziennie lub dwa razy w tygodniu (w środę i sobotę).
- Zamówienie CD-ROM kosztuje 492 euro rocznie za wydanie codzienne, 204 euro rocznie (wydanie dwa razy w tygodniu) oraz 6 euro za wydanie jednorazowe.

Od 1 kwietnia 1999 r. Dziennik Urzędowy Wspólnot Europejskich z ogłoszeniami o zamówieniach publicznych dostępny jest bezpłatnie w Internecie, pod adresem http://ted.eur-op.eu.int.

Komisja Europejska rozwija system informatyczny wspomagający udzielanie zamówień publicznych - jest to projekt SIMAP - Systčme d?Information pour les Marchés Publics, dostęp pod adresem http://simap.eu.int.

Niebawem w pełni będzie możliwe przesyłanie ogłoszeń do publikacji za pośrednictwem Internetu oraz dostęp do nich za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!