Fani serialu "Z Archiwum X" już nie mogą doczekać się premiery nowej serii. Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze informacje o tej produkcji.

Nowy sezon serialu "Z Archiwum X" będzie miał sześć odcinków. W produkcji nie zabraknie aktorów, którzy dotychczas wcielali się w Danę Scully - w tej roli Gillian Anderson i Foxa Muldera - David Duchovny . W produkcji ponownie pojawi się też Sheila Larken, która zagra matkę Dany Scully. W nowej serii pojawi się też Robbie Amell, który zagra agenta FBI. W jednym z odcinków gościnnie wystąpi też Kumail Nanjiani, aktor jest wielkim fanem tej produkcji.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!W nowym sezonie nie zabraknie też bohaterów, którzy wspierają agenta Muldera. Są to tzw. "Samotni Strzelcy". Wcielą się w nich: Dean Haglund, który zagra Langly'ego, Tom Braidwood - Frohike i Bruce Harwood, który zagra Byersa. W nowym sezonie nie pojawi się za to znany z roli agenta Doggetta Robert Patrick. Aktor wcielał się w tę postać w 8 i 9 sezonie produkcji.

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 24 stycznia 2016 roku. Pierwszy odcinek dziesiątej serii zostanie pokazany tuż po NFC Championship Game. 25 stycznia stacja FOX pokaże drugi odcinek nowej serii.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Zobacz też: "Z archiwum X" powraca z Davidem Duchovnym i Gillian Anderson

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!