W sobotę 25 lipca odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku. Konkurs, mający zmienić nasze myślenie o ludziach niepełnosprawnych, odbędzie się już po raz trzeci.

Miss Polski na Wózku 2015. W sobotę poznamy zwyciężczynię
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Źródło: materiały prasowe

Już 25 lipca w Amfiteatrze Bemowo przy ul. Raginisa 1 odbędzie się Gala Finałowa Konkursu Miss Polski na Wózku 2015.

Wybory miss organizowane są przez Fundację Jedyna Taka, która walczy ze stereotypowym postrzeganiem kobiet poruszających się na wózkach. Jej działania mają zmienić nasze myślenie i pokazać, że kobiety niepełnosprawne też są i mogą czuć się piękne.

Na Gali Finałowej zaprezentuje się najlepsza dwunastka wybrana przez internautów, a także dwie panie z dzikimi kartami przyznanymi przez jury. To właśnie do którejś z nich trafi tytuł Miss Polski na Wózku 2015, a także I Wicemiss, II Wicemiss, Miss Foto, Miss Popularności oraz Miss Publiczności. W zeszłym roku triumfowała Julia Torla. Komu przekaże koronę? Okaże się już 25 lipca.

Galę uświetni występ Artura Chamskiego, który związany jest z Teatrem Buffo, Marka Kaliszuka aktora teatralnego, musicalowego i filmowego oraz koncert gwiazd wieczoru - Donatana i Cleo. Całą imprezę poprowadzi Conrado Moreno.

Czytaj też: AWF wybrał najpiękniejsze studentki. Zobacz zdjęcia z Gali Wyborów Miss!

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!