Kampania #NieBioręUrlopuOdPomagania zakończona sukcesem Kampania #NieBioręUrlopuOdPomagania zakończona sukcesem

Kampania #NieBioręUrlopuOdPomagania zakończona sukcesem (© FOT. LUKASZ KASPRZAK/EXPRESS ILUSTROWANY)

W niecałe sześć dni udało się zebrać 100 000 punktów dla psiaków. Twórcy kampanii deklarują, że to nie koniec.

O co chodzi? Kampania wystartowała w ubiegłym tygodniu. Na oficjalnych stronach oraz na profilu facebookowym karmimypsiaki.pl pojawiła się informacja, że organizatorzy akcji wzięli urlop od pomagania. Zablokowano strony dzięki, którym można było pomagać codziennie. Jak zapewniają osoby odpowiedzialne za realizację kampanii – zawieszenie strony, informacja o “urlopie” i wywołany przez nie internetowy “hejt” sprawiły, że jeszcze więcej ludzi dowiedziało się o konieczności wspierania zwierząt. Potrzeby są ogromne, ale szczególnie w czasie wakacji odczuwalny jest brak wsparcia dla zwierząt.

Dlatego też twórcy akcji Karmimy Psiaki stworzyli pierwszą kampanię społeczną, w której efekty zaangażowania uczestników mierzone są za pomocą punktów. Celem kampanii było zdobycie 100 000 punktów, dzięki którym Fundacja zbierze środki na uratowanie psiaków przebywających w schroniskach najdłużej. W niespełna sześć dni udało się zebrać wszystkie punkty. To, że w tak krótkim czasie udało się pozyskać wielu nowych użytkowników narzędzi do pomagania stanowi ogromny sukces kampanii. Więcej informacji na facebooku oraz na stronie karmimypsiaki.pl

Więcej: Wakacje od pomagania: fundacja wzięła urlop. Co z psami?

Akcje charytatywne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!