KOZIOROŻEC 22.XII. - 19.I. planeta opiekuńcza: Saturn najlepszy partner: Skorpion pomyślny dzień: sobota odpowiedni kolor: ciemna zieleń kamień: bursztyn hasło: władam, stosuję podstawowe cechy: władczość, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

KOZIOROŻEC 22.XII. - 19.I.


planeta opiekuńcza: Saturn
najlepszy partner: Skorpion
pomyślny dzień: sobota
odpowiedni kolor: ciemna zieleń
kamień: bursztyn
hasło: władam, stosuję
podstawowe cechy: władczość, konsekwencja, realizm, powaga, skłonność do melancholii


Jaki jesteś


Masz naturę solidną, odpowiedzialną. Interesują cię sprawy polityczne, naukowe i filozoficzne, cenisz wiedzę, kochasz sztukę. Z natury konserwatywny, odczuwasz respekt dla tradycji. Łatwo zdobywasz autorytet, umiesz podporządkować sobie ludzi. Cenią twój praktycyzm, rozsądek i wytrwałość. Dużą wagę przywiązujesz do dóbr materialnych. Najbardziej cieszy cię to, co wypracowałeś sam, choć nierzadko zdobywasz majątek w wyniku dziedziczenia lub darowizn. Umiesz z pieniędzy robić właściwy użytek.


Co cię czeka


Twoja praca, odpowiedzialność i rzetelność będą docenione i nagrodzone. Trafią się też premie, nagrody i podwyżki uposażenia. Pieniądze masz już rozdysponowane. Najważniejsze pozycje to dom i zdrowie, następnie nauka własna i dzieci. W wakacje na plan pierwszy wysuną się partner i rodzina.


Zdrowie i samopoczucie


Traktuj swój organizm jak czuły instrument. Jeśli chcesz schudnąć, ogranicz nieco kalorie, więcej się ruszaj. Staraj się przestrzegać właściwej diety i tak dalece, jak to tylko możliwe unikać stresów.


Miłość i rodzina


Nie jesteś zbyt skłonny do okazywania uczuć. Często przeżywasz rozterki, podlegasz silnym namiętnościom lecz boisz się całkowicie poddać uczuciom. Koziorożce, które już podjęły decyzje uczuciowe, mogą kontynuować wprowadzanie zmian. Do września masz czas na planowanie domowych i rodzinnych przedsięwzięć. Zanim coś postanowisz musisz mieć pewność, że wiesz czego potrzebujesz do szczęścia. Niech intuicja będzie twoim najlepszym przewodnikiem. W ostatnim kwartale roku nie spiesz się z zawieraniem nowych znajomości, bo wplączesz się w trudny związek, wymagający zbyt wielu wyrzeczeń.


Praca i pieniądze


Musisz umiejętnie gospodarować swoim czasem, siłami, a także co ważne gotówką. W tym roku przyjdzie ci udowadniać swoją przydatność dla firmy i wyższość nad konkurencją. Możliwa jest zmiana pracy lub wyjazd za granicę. Pieniędzy zacznie przybywać.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!