Maciej Stuhr i burza pod jego wpisem na Facebooku. Internauci komentują wpis aktora

wstZaktualizowano 
Maciej Stuhr i burza pod jego wpisem na Facebooku. Internauci komentują wpis aktora Piotr Smoliński
O Macieju Stuhrze zrobiło się głośno, kiedy podczas gali rozdania nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2016, w swoim żartobliwym wystąpieniu nawiązał do ostatnich wydarzeń z politycznego życia kraju. Żart nie przypadł do gustu m.in. posłance PiS, Krystynie Pawłowicz, która zarzucała aktorowi naśmiewanie się z katastrofy smoleńskiej. Stuhr nie pozostał dłużny i odniósł się do sprawy na swoim profilu na Facebooku. Jego wpis wywołał masową reakcję internautów.

Maciej Stuhr i burza pod jego wpisem na Facebooku. Internauci komentują wpis aktora

Poniższy wpis Maciej Stuhra został udostępniony kilkanaście tysięcy razy i zebrał ponad 150 tysięcy polubień od użytkowników portalu społecznościowego. Nie zabrakło również gorących komentarzy.

Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy,...

Opublikowany przez Maciej Stuhr na 9 marca 2016

Wśród internautów nie zabrakło głosów poparcia dla aktora. "Brawo za żarty z klasą i dobrym smakiem:) tak dobrym aktorem trzeba się urodzić i mieć to we krwi:) brawo panie Macieju!" - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka. "Panie Maćku! Dzięki Panu człowiek odzyskuje wiarę w zdrowy rozsądek. Wszystkiego dobrego!" - wtórował jej z kolei inny internauta. "Napiszę szybko, zanim mąż przeczyta: Kocham Pana Panie Macieju!" - dodała entuzjastycznie fanka aktora.

Nie zabrakło także krytycznych opinii pod adresem Stuhra. Jego przeciwnicy zarzucają mu naśmiewanie się z katastrofy smoleńskiej. "Jakim cudem żarty o katastrofie miałyby być wymierzone w tych, którzy próbują zbić na niej kapitał? Czy Ty drogi Macieju śmieszku jeden uważasz, że matki i ojcowie stewardes, które tam zginęły, a pewnie sobie oglądały galę też zbijają ten kapitał? Od dziś będę śmieszkował z Twojego ojca i jego choroby przeciwko tym, którzy będąc szarlatanami zbijają hajs na raku" - napisał przeciwnik aktora.

"Maciej przesadził. O ile jestem zwolennikiem żartów ze wszystkiego i wszystkich, to takie poczucie humoru na gali filmowej, delikatnie mówiąc nie przystoi. I te rżenie niby wykształconych ludzi z wyższej półki... Są różne stand upy, roasty itp. gdzie można się pośmiać ze śmierci i kalectwa. Nawet dla takiego chama z dystansem do świata jak ja, to było przegięcie. Tym samym Maciej sięgnął dna tak jak jego oponenci z PiS-u" - dodał kolejny internauta.

Aktor w swoim wystąpieniu podczas gali rozdania Orłów nawiązuje m.in. do publikacji teczek Lecha Wałęsy, wypadku drogowego prezydenta Andrzeja Dudy oraz żołnierzy wyklętych.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.06.14 21:06:16

Krótko mówiąc -STUHRwa jego mać

2016.03.14 10:03:01

W jednym mgnieniu oka "aktorzyństwo" jak "murzyńskość" wypełzło z "pękniętej gumki". Tyle lat trzeba było, by doczekać się tej tragifarsy. Tragedia gorsza od innych.

2016.03.11 22:28:37

Wychodzi aktor podczas Oscarów. Naśmiewa się z ofiar Kathriny, Wietnamu, Niemieckich Obozów, Pearl Harbor, z Kenned'y. I co? Najzwyczajniej tego aktora w swojej profesji już nie ma. Finito. Tylko u nas jest możliwy, ten stan artystycznego bantustanu. Wstyd!

2016.03.10 09:15:01

Ty też jesteś zerem

2016.03.10 08:19:53

Jaki aktor taki dowcip. Ciekawe, że prześmiewca bawiący się kosztem PIS-u jakoś nie miał weny twórczej za rządów PO? Prawdziwy dowcipniś nie oszczędza nikogo! Chyba, że takim kontrowersyjnym 'dowcipem' chce zwrócić uwagę na siebie. Czyżby uważał, że jest za mało popularny?

2016.03.10 08:16:14

Identyczny poziom , dzięki

2016.03.09 23:47:12

Wiedziałam, że dowcip polityczny powróci po ostatnich wyborach, ale nie sądziłam, że tak prędko:-) Brawo, Panie Macieju! To nie są tematy tabu, aby nie można było pożartować z obecnej, "zafundowanej" nam przez "rządzących" sytuacji.

2016.03.09 23:19:04

Zarąbiste, dzięki za ubaw Maćku!!!! Buhaha!!! Jesteś Wielki przy tych karłach zaściankowych!!!

2016.03.09 22:39:15

o Stuhrze rzeknę to samo co Miller do Ziobry: Panie Stuhr jest pan zerem!

2016.03.09 17:59:46

straszne te ich pozowanie do zdjęć..

2016.03.09 17:00:27

Brawo Mistrzu. Pan po prostu gasi wszystkich swoim talentem. Szkoda tylko, że w czasie swojego występu nie dorzucił Pan jakiegoś szmoncesu o komorach gazowych. Rechot byłby jeszcze większy.

2016.03.09 16:32:02

Genialne. Super. Szczur przepraszam sztur.........

2016.03.09 16:30:00

Powinien zrobić kupę na scenie, to byłby żart.... czujecie mój przekąs.

2016.03.09 16:30:00

Powinien zrobić kupę na scenie, to byłby żart.... czujecie mój przekąs.

2016.03.09 16:29:59

Powinien zrobić kupę na scenie, to byłby żart.... czujecie mój przekąs.

2016.03.09 16:29:18

Powinien zrobić kupę na scenie, to byłby wart.... czujecie mój przekąs.

2016.03.09 16:17:30

poTWIERDZAM ,ZNAM GOŚCI ,KTÓRZY WIDZIELI JAK RAZEM ŁOILI GORZAŁE

2016.03.09 16:16:12

Popieram Pani wpis-bawia sie w aktorstwo,a nie znaja zycia i histori!Kris Bax

2016.03.09 16:15:48

pani profesor więcej seksu BĘDZIE CACY

2016.03.09 16:15:06

Kiedy ludzie otworzą oczy i zrozumieją, że PiS i PO to jedna szajka? Liroy powiedział prawdę o politykach, pozwolę sobie zacytować: "Na obradach się kłócą, a potem idą do baru i piją przy jednym stoliku"

2016.03.09 16:13:30

No właśnie,,, panie szczur (sorry - Stuhr)... Możemy porozmawiać na denat (sorry - temat) pana ojca ?.... Jak tam nowotwór (tzn. - nowy utwór), planowany przez tatusia ? mówi się, że po dłuższej nieobecności przewidywany jest nawrót (sorry - powrót) do zawodu.... Inne żródła podają, że możliwe jest jednak również zejście (och - przepraszam - odejście) od aktorstwa i dłuższy wypoczynek, na który rodzic planuje się udać i poleżeć dłużej z nogami do przodu (ojej - ależ chybione sformułowanie... chodziło mi o to, że wentylem do góry !). No bo chyba raczek (och - przepraszam !... raczeJ), będzie teraz musiał troszkę zwolnić... z dotychczasowej prędkości, rzekłbym, Ferrari, do poziomu, powiedzmy konduktu (przepraszam - tak mi się niefortunnie skojarzyło...)

2016.03.09 16:13:03

Śmiać trzeba się ze wszystkiego, albo z niczego. Poprawność polityczna to zło - osoba, o ciemnej skórze może nazwać "białasa" rasistą...ale w drugą stronę to nie działa. Proszę posłuchać ludzi w USA czemu mają taki dystans do innych. Czarnoskórzy amerykanie (oraz niektórzy imigranci, w tym Polacy) potrafią nie dać napiwków, co oznacza, że ktoś nie wykonuje swoich obowiązków dobrze. Nie można ich wyrzucić z knajpy, czy baru, bo zasłaniają się rasizmem, bekanie i puszczanie bąków musi być respektowane, nawet w porządnych restauracjach.

2016.03.09 16:12:48

Najlepiej pojechać do Waksmundu koło Nowego Targu i posłuchać jeszcze żyjących świadków, albo dowiedzieć się od słowackiego IPN o czynach słynnego "żołnierza wyklętego" bo pisanie o tym na forum będzie traktowane jako lewacka twórczość.

2016.03.09 16:12:43

Stuhr jest przedstawicielem wrogiego nam narodu i w tym wypadku, jego żarty są oczywistą oczywistością.

2016.03.09 16:03:35

Ta sama Pisiornia, która śmiała się z prostackich (znacznie gorszych) żartów kiedy szydzono z kogoś z PO teraz rozdziera szaty...