Powstaje serial o życiu aktora Eugeniusza Bodo. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu.

W roli Eugeniusza Bodo widzowie zobaczą dwóch aktorów: Antoniego Królikowskiego i Tomasz Schuchardta. Jako pierwszy na ekranie pojawi się Królikowski.

– W pierwszej połowie filmu opowiadam o dojściu do sławy przez Eugeniusza, o pracy, którą musiał poświęcić, żeby wejść na szczyt. I kiedy wchodzi na szczyt, to w zasadzie wtedy pałeczkę przejmie Tomek. Zapewniam, że te odcinki, które będą z moim udziałem, czyli to dochodzenie do sławy, do tego splendoru, z jakim musiał się borykać Eugeniusz Bodo, to równie ciekawa historia, jak ta, o której będziemy opowiadać już w drugiej części tego serialu – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Antoni Królikowski.

W piątym odcinku Królikowskiego zastąpi Tomasz Schuchardt. Aktor nie zazdrości jednak młodszemu koledze – na Królikowskim ciąży bowiem odpowiedzialność za bardzo dobre rozpoczęcie serialu. Nie ukrywa, że momentami ma wrażenie, że to jemu będzie trudniej.

– Serial na razie ma takie założenie, żeby każdy kolejny odcinek coraz bardziej go napędzał i powinno się w każdym kolejnym odcinku coraz więcej dziać. Stąd, jeżeli jestem drugi, to teoretycznie mam właśnie coraz trudniej, bo na starcie wskakuję na jakiś poziom. Powinienem kontynuować to, co Antek zaczął. Ale z drugiej strony będę już wiedział, co on zaczął. I myślę, że zarówno jedna sytuacja, czyli moja, jak i druga, czyli Antka, ma swoje bardzo duże plusy i bardzo duże minusy – mówi Tomasz Schuchardt.

Produkcja trafi na antenę TVP1 wiosną 2016 roku. Zaplanowano 13 odcinków. Dotychczas serial kręcono już we Wrocławiu i w Łodzi. Tutaj możecie znaleźć także zdjęcia z Łodzi.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!
Zobaczcie też: Opuszczone budynki w Warszawie - ZDJĘCIA

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!