Memy na rocznicę rządów PiS. Tak internauci oceniają Dobrą Zmianę [MEMY]

25 października 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne i objęło samodzielne rządy w polskim parlamencie. Po roku od zapowiadanej "Dobrej Zmiany" działania polityków oceniane są różne, ale internautom nie brakuje materiałów do zabawnych komentarzy. Zobaczcie galerię podsumowującą dwanaście ostatnich miesięcy na politycznym szczycie. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.10.2016, 14:10

Posłusznie melduję osobie, która napisała ten nędzny artykuł, że początek rządów PIS w rzeczywistości miał miejsce 18 LISTOPADA 2015 r. Więc pierwsza rocznica wypadnie 18 LISTOPADA 2016 r. Anonimowy Autorze(rko), zanim coś napiszesz, i się pod tym podpiszesz, sprawdź swój tekst, abyś potem nie wyszedł na nieuka i dyletanta!!! Jeżeli przeciwnicy PIS jeszcze przed czasem chcą podsumowywać rocznicę i czynić z tego powód do kpin, to Twoim obowiązkiem jest zachować rzetelność dziennikarską, a nie tańczyć z nimi tańca chocholego.

27.10.2016, 20:34

CAŁA WŁADZA W RĘCE KOD!

27.10.2016, 19:36

Głupia jesteś i bez szkoły

27.10.2016, 16:30

Najgorszy rząd od 27 lat. Tamte rzady były zle ale tan jest najgorszy. Niszczy Polske podzielil Polakow na 2 sorty. Wyzywa narod polski od komunistow gesatapowcow . Uwaza ze wszyscy Polacy byli przytwierdzeni do stolkow. Zatrudnia w państwowych spolkach nieudacznikow ludzi bez wyksztalcenia. . Rzad pelen arogancji w stosunki do Narodu Polskiego. Polske w ruinie to dopiera PIS, Kukiz, Solodarna Polska i Polska Razem te oszołomy zostawia pod kierownictwem Msciwoja I . Nie wspomnę o Prezydencie którego wyciagnieto z kapelusza który po nocach spotyka się Msciwojem żeby omowic jak oplowac Polakow.Jakie to smutne bo nie o taka Polske walczylismi i ginęliśmy w latach 70 i 80.

27.10.2016, 12:21

Portal blokuje możliwość oceny jeżeli jest to ocena za rządem ... Żenada w stylu Wyborczej lub TVN

27.10.2016, 08:32

naprawdę trzeba być historycznym i aspołecznym tumanem, by porównywać '81 do '16. widziałeś ty dzieciaku obecnie cenzurę, prześladowanie robotników, kartki na cukier i talony na malucha?, puk, puk.

26.10.2016, 21:32

poczekajcie wszyscy az zacznie sie w Polsce dziac tak samo jak w 1981r.Juz niedlugo .

26.10.2016, 20:19

Ale z czego okradali,kto ukradł i co ??? Napisz jołopie !!!

26.10.2016, 18:54

ten portal manipuluje łapkami to tak jak na onecie czy GW.

26.10.2016, 18:50

Bandą oszołowów to jesteś ty i twoi koledzy z PO-PSL, którzy okradali nas przez 8 lat.

26.10.2016, 17:28

Przykro, że aż tak stronniczą gazetą jesteście. W tytule artykułu należało napisać: "Zwolennicy PO i KOD oceniają rok rządów". Wprowadziliście w błąd informacją "internauci". Wystarczy poszukać i znajdziecie MEMy popierające rok rządów. Gdybyście umieścili połowę takich memów, to byłoby ok. A tak ewidentnie pokazaliście, że niewiele was różni o od GW, że jesteście poplecznikami poprzedniego rządu.

26.10.2016, 13:49

Mówimy nie dla bandy oszołomów, kłamców przedwyborczych obietnic, niszczenia kraju, cwaniactwu, kolesiostwu, zawłaszczaniu kraju, nie kompetencji , tworzenia złego prawa. PIS to PRL Bis

26.10.2016, 13:46

Pisiory to nędza umysłowa, kupcie sobie Mistrala za dolara ciamajdy Od Antka Maciara

26.10.2016, 11:24

Internauci chyba z DDR, te memy robiły? Prosto na potrzeby polskojęzycznego portalu? Mało wysublimowane te memy. Mało polskie, to poczucie humoru. Anonimowy redaktorku?

26.10.2016, 10:02

jacy internauci ? debile z KODu i matacze z PO-PSL-Nowoczesna to nie internauci - to internetowy margines.

26.10.2016, 09:50

Tak oceniają ten rok czytelnicy GW i widzowie TVN. Ale oczywiście mają do tego prawo, bo wbrew temu co twierdzą jest demokracja. A tak całkiem obiektywnie, to słabe te memy. No ale co to tu krytykować, jeżeli nie ma czego. Pozdrawiam!

26.10.2016, 09:15

A WY MAFIJNO PARTIO z {PO /PSL/ NOWOCZESNA / KOD / POCAŁUJTA NASZ RZAD W DU/PĘ SPIERDA LAJCIE DO wałęsy BOLKA ZDRAJCY Z SB !!!!

26.10.2016, 09:11

to nie patrz kto ci każe mendo z { PO } czy {PSL}

26.10.2016, 08:39

Na nogi, na nogi koniecznie się lecz. Na łeb już za późno! Już zapomniałeś kto w ślad za NKWD-PZPR dokonał w tzw. wolnej POlsce nacjonalizacji prywatnych pieniędzy z OFE? To Twoi kumple z POst_komuny a jeden z nich zdrajca i nie Polak już uciekła (dzięki Bogu) z kraju i ma już nie polskie ale wrogie obywatelstwo. Pytanie czy teraz też pod osłona nocy przyjdzie palić Polskie wioski?

26.10.2016, 08:37

Na nogi, na nogi koniecznie się lecz. Na łeb już za późno! Już zapomniałeś kto w ślad za NKWD-PZPR dokonał w tzw. wolnej POlsce nacjonalizacji prywatnych pieniędzy z OFE? To Twoi kumple z POst_komuny a jeden z nich zdrajca i nie Polak już uciekła (dzięki Bogu) z kraju i ma już nie polskie ale wrogie obywatelstwo. Pytanie czy teraz też pod osłona nocy przyjdzie palić Polskie wioski?

26.10.2016, 08:37

Na nogi, na nogi koniecznie się lecz. Na łeb już za późno! Już zapomniałeś kto w ślad za NKWD-PZPR dokonał w tzw. wolnej POlsce nacjonalizacji prywatnych pieniędzy z OFE? To Twoi kumple z POst_komuny a jeden z nich zdrajca i nie Polak już uciekła (dzięki Bogu) z kraju i ma już nie polskie ale wrogie obywatelstwo. Pytanie czy teraz też pod osłona nocy przyjdzie palić Polskie wioski?

26.10.2016, 01:57

Po przegranych wyborach PiS ogłasza, ze zostały sfałszowane, prywatna armia mac. organizuje na wschodnich województwach nowe państwo polskie do którego uciekają kacykowie pisowscy. Nowemu państewku pomocy udziela bratnia Rosja walcząca o demokracje i wyzwolenie. Potem wkracza NKWD i wywozi PiS na Kołymę. Każda rewolucja pożera własne dzieci.

25.10.2016, 23:17

Gdy patrzę na te zdjęcia robi mi się niedobrze.

25.10.2016, 22:20

Maciarewicz ma haka na Jarka i dlatego jest bezkarny .Może gadać głupoty i robić idiotyzmy.

25.10.2016, 22:01

Najgorszy rząd w historii,najgorszy prezydent, najgorszy minister obrony, nieodpowiedzialna minister edukacji, superman ,sorry superminister Morawiecki na pasku Kaczyńskiego, premier Broszka to atrapa premiera, marszałek sejmu największy cham RP, najgorsza opinia w świecie o Polsce , zablokowany TK, "prezydent" podpisuje wszystko co mu podsuną, spółki opanowane przez misiewiczów, inwestorzy uciekają, inwestycje dołują podobnie jak giełda, zadłużenie rośnie, kobiety nie są szanowane, kościół dostaje miliony , kościół współrządzi z Pisem, ludzie zaczynają wychodzić na ulicę......
Demolka Państwa trwa.
Jak długo jeszcze ?
Aż wybuchnie wojna domowa ? O to Pisowi chodzi ?