Źródło: http://commons

Źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hammer2.jpg (© Wizard191)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Mrągowa zatrzymali 21-letniego mieszkańca mazurskiej gminy Piecki, który prawdopodobnie z zazdrości śmiertelnie pobił 15-letnią dziewczynę. Konającą zostawił w przydrożnym rowie.

W czwartek rano dziewczynę zauważył w rowie przechodzień. Zawiadomił policję i służby medyczne; niestety, nastolatka zmarła w czasie reanimacji. Policja początkowo nie znała personaliów dziewczyny. Po kilku godzinach ustalono, że miała 15 lat i mieszkała w Pieckach.

"Policjanci zatrzymali podejrzanego o śmiertelne pobicie dziewczyny. To 21-letni chłopak, który nie miał stałego adresu, ale pomieszkiwał w gminie Piecki" - powiedziała w piątek PAP Mariola Ostaszewska z biura prasowego warmińsko-mazurskiej policji. Jak dodała, zatrzymany przyznał się do pobicia dziewczyny.

"Motywem tego zdarzenia prawdopodobnie była zazdrość" - powiedziała policjantka. Według policji, do zbrodni doszło prawdopodobnie w miejscu znalezienia nastolatki.

Czytaj też: Ojciec zamordował swoją rodzinę
16-latkę znaleziono w rowie w Starych Kiełbonkach


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!