Pijana babcia w Nidzicy Pijana babcia w Nidzicy

Pijana babcia w Nidzicy (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

59-letnia pijana babcia, na jednej z ulic Nidzicy, spacerowa z wnukami w wieku 4 i 5 lat. Policję zaalarmował jeden z przechodniów zaniepokojony chwiejnym krokiem kobiety.

Pijana babcia spacerowała z wnukami

504 585 434

Oficer dyżurny otrzymał informację, że jedną z ulic w Nidzicy idzie pijana kobieta, z którą jest dwójka małych dzieci. Dyżurny wysłał patrol, który potwierdził to zdarzenie.

Czytaj także: Napad na bank w Działdowie. Tego mężczyzny poszukuje policja [FILM]

59-letnia kobieta szła chwiejnym krokiem ulicami miasta mając pod opieką dzieci w wieku 4 i 5 lat. Dzieci przekazano matce, a babcię pijaną babcię zabrano do komendy, gdzie została poddana badaniu na trzeźwość. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci będą ustalać czy kobieta nie naraziła na niebezpieczeństwo swoje wnuczki. Kobiecie grozi kara grzywny lub nagany.

Zobacz tez.

źródło: x-news.pl

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!