Pijana matka zabrała na spacer dziecko Pijana matka zabrała na spacer dziecko

Pijana matka zabrała na spacer dziecko (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

2 promile alkoholu w organizmie miała 21-letnia pijana matka, która wyszła na spacer ze swoją kilkumiesięczną córką w wózku. Na widok pijanej kobiety zareagował przechodzień, który wezwał policję.

Pijana matka zabrała na spacer dzieckoNa ul. Wojska Polskiego w Gołdapi przechodzień zauważył kobietę z wózkiem, która miała problemy z utrzymaniem równowagi na nogach. Wszystko wskazywało na to, że jest nietrzeźwa. Mężczyzna powiadomił policyjny patrol.

Czytaj także: Wypadek w Drewnowie. Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że miała ona prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kilkumiesięczna dziewczynka, która znajdowała się w wózku została przekazana trzeźwemu opiekunowi.

Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia, bądź ciężki uszczerbek na zdrowiu grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!