12 sierpnia około godziny 20:30,w pobliżu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2, przy ul. Browarnej doszło do wypadku drogowego. 21-letni pijany kierowca dachował.

Pijany kierowca dachował w ElbląguDwóch mężczyzn (21 i 23 lata) jechało samochodem osobowym ul. Browarną w kierunku ul. Robotniczej. Prawdopodobnie pojazd jechał za szybko, nagle wypadł z drogi i dachował na torowisku tramwajowym.

Czytaj także: Zabił samochodem kobietę. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Wszystko widzieli strażacy z pobliskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 i szybko udzielili pomocy. Na miejsce wypadku przyjechała również karetka pogotowia i policja. Młodzi mężczyźni z samochodu wydostali się o własnych siłach. Po przebadaniu przez lekarza odmówili przewiezienia do szpitala.

21-letni kierujący autem nie posiadał prawa jazdy i był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,3 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

źródło: www.elblag.net

fot. Bartłomiej Ryś

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!