Najbliższe 2 lata może spędzić w więzieniu 47-letni mieszkaniec Górowa Iławeckiego, który kierował samochodem mając około 3 promili alkoholu w organizmie. Kierowcę wykonującego niebezpieczne manewry na ulicach Olsztyna zauważył policjant obsługujący miejski monitoring.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek ok. godz. 8:30 policjant obsługujący miejski monitoring zauważył osobowego mercedesa, który wykonywał niebezpieczne manewry.

Mężczyzna jechał ulicą Warszawską w stronę centrum miasta. Zajeżdżał innym użytkownikom ruchu drogę. Wykonywał nagłe skręty z jednego pasa na drugi zmuszając pozostałych kierowców do nagłego hamowania.

Funkcjonariusz obserwujący te manewry w kamerach miejskiego monitoringu podejrzewał, że mężczyzna może być pijany. Poinformował o tym patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę na ul. Wojska Polskiego.

Okazał się, że 47-letni Roman P. miał około 3 promili alkoholu w organizmie. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu kara 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!