Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę

(© Paweł Majchrzak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na szczęście przed katastrofą uchronili ich policjanci. 62-latek został zatrzymany i po przesłuchaniu usłyszy prokuratorskie zarzuty.

Do tego przerażającego zdarzenia doszło 29 lipca po godzinie 17 pod Ostródą. Policjanci interweniowali w jednym z podostródzkich mieszkań po tym, jak usłyszeli wołanie o pomoc. Okazało się, że pomocy wzywała przerażona kobieta, której pijany mąż w trakcie awantury rozlał na podłodze łatwopalną substancję i groził podpaleniem mieszkania.

Kobieta powiedziała policjantom, że mężczyzna - już wcześniej będąc pod wpływem alkoholu - wielokrotnie wyzywał ją i groził jej śmiercią. Ryszard W. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że 62-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kiedy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i wytłumaczy policjantom motywy swojego postępowania.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!