Pijany mężczyzna wykrzykiwał jestem bogiem Pijany mężczyzna wykrzykiwał jestem bogiem

Pijany mężczyzna wykrzykiwał jestem bogiem (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Policjanci z Elbląga zostali wezwani do pobliskiego Kazimierzowa, bo tam pijany mężczyzna uderzał pięściami w maskę zaparkowanego samochodu, biegał po trawniku wymachując rękoma i wykrzykiwał "jestem bogiem".

Pijany mężczyzna wykrzykiwał "jestem bogiem"Policjanci zostali wezwani do nietypowej interwencji. Agresywny mężczyzna miał uszkadzać zaparkowane auto. Treść zgłoszenia potwierdzili wysłani na miejsce policjanci. Jeden z pracowników firmy na terenie, której znalazł się agresor tłumaczył, że mężczyzna najpierw siedział na trawniku i pił alkohol. Chwilę później coś w niego wstąpiło i silnie pobudzony uderzał pięściami w maskę uderzał pięściami w maskę renault captur. Później biegał i krzyczał "jestem bogiem".

Czytaj także: Pies kaskader uratowany przez strażników miejskich [ZDJĘCIA]

Wgniecenia maski auta jakie spowodował 50-letni Jacek G. wyceniono wstępnie na ponad 2 tysiące złotych. Policjanci przewieźli mężczyznę do szpitala na badanie, gdzie lekarz nie stwierdził przeciwwskazań, by osadzono go w policyjnym areszcie.

Teraz mężczyzna może spędzić w więzieniu 5 lat.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!