(© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do policjantów w Szczytnie zadzwonił 75 –latek i poinformował, że na porannej mszy w jednym z kościołów na terenie miasta jet pijany mężczyzna, który zaczepia modlących się ludzi, głośno mówi, że jest Duchem Świętym. Policjanci wyprowadzili mężczyznę z kościoła i przekazali załodze karetki pogotowia.

Pijany mężczyzna mówił, że jest Duchem ŚwiętymPolicjanci ze Szczytna odebrali nietypowe zgłoszenie od 75-letniego mieszkańca miasta, który poinformował, że na porannej mszy w jednym z kościołów pijany mężczyzna zakłóca porządek publiczny, zaczepia modlących się ludzi głośnymi stwierdzeniami, że jest „Duchem Świętym”.

Czytaj także: Zażył dopalacze i nożem bronił się przed duchami wychodzącymi ze ściany

Na miejscu policjanci wyprosili pijanego mężczyznę, który jak się okazało miał około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Z uwagi na stan w jakim znajdował się czterdziestolatek policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala w Szczytnie.

Zobacz też.

źródło: TVN24/x-news

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!