Pokemon Go dotarło też do Polski! Tłumy grają, internet się śmieje [MEMY]

redZaktualizowano 
Światowe szaleństwo na punkcie gry Pokemon Go dotarło już do Polski - oficjalna aplikacja pojawiła się również u nas. Gracze biegają z smartfonem w poszukiwaniu małych stworków na ulicach miast, a internet tradycyjnie obśmiewa nową modę.

To gra oparta na technologii AR (Augmented Reality - rozszerzona rzeczywistość). Polega ona na tym, że gracz widzi na ekranie swojego smartfona pokemony, które biegają w realnym otoczeniu. Łącznie do zdobycia jest aż 151 pokemonów.

Zobacz też: Pokemony i moda. Obsesja na punkcie gry zatacza coraz szersze kręgi [ZDJĘCIA]

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.07.29 11:14:49

Co oznacza, że w Polsce mamy 10 mln. debili.

2016.07.29 11:11:21

Kiedyś faceci gonili za dziewczynami.

2016.07.22 17:54:24

niech przyjdą do mnie to im dam pokemona..........

2016.07.22 08:33:43

Gratuluję firmie pomysłu, że udało im się zahipnotyzować i pochłonąć jakąś gierką tylu kret-ynów.

2016.07.22 07:01:26

gra dla zidjocialych gimbusow...i innych idiotów...... czym tu sie podniecac....ta gra wypacza i tak juz zorane mózgi....kupa ludzi zginie przez ta glupote...

2016.07.22 01:51:57

" Och ziuta " . Tym którzy nie żyją modlitwa za ich dusze. Chyba nie Pokemony zmieniły ich życie w kierunku życie po życiu

2016.07.22 00:54:11

babcia ty chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz, sama się nimi bawiłam ale to były inne czasy, a ta gra jest głupia i tyle kilka osób przez tą grę pożegnało się z życiem bo wchodzili pod mosty, na wiadukty, do czyiś mieszkań sprawdzać czy są tam wirtualne pokemony

2016.07.21 23:26:34

, Każde pokolenie ma wlasny czas , pokolenie nie zglupialo. Trzeba dorosnąć do tego pokolenia. Pokemony Tobie przeszkadzają? ? Pokemony to Świetna bajka + inne gadżety z dziecięcych lat moich dzieci. Optymizmu życzę

2016.07.21 22:18:45

dzięki tej grze dzieciaki wychodzą na dwór i poznają ludzi, inne dzieciaki, rozmawiają zamiast siedzieć w domu przed tv lub przed komputerem, jakie głupie ludzie?! to rewolucja i fajnie, że dziaciaki wychodzą. firma która to wyprodukowała NINTENDO wzrosła wartość o 11 milardy dolarów, w Polsce 10 milionów pobrać tej gry :)

2016.07.21 20:30:06

Przecież ten serwis jest niemiecki (patrz stopka), a Niemcy lubią szykanę, tanie sensacje (patrz FAKT)

2016.07.21 19:34:57

Czy "autor" artykułu nie mógł wybrać "jeszcze śmieszniejszego" zdjęcia? Żenada!

2016.07.21 17:08:34

Za głupotę trzeba płacić, a głupich nie brakuje!!!!!

2016.07.21 13:58:34

to pokolenie całkiem zgłupiało, nie wiem jak można podniecać się taką grą, ja pamiętam swoje czasy jak zbierałam pokemony z chipsów, potem nimi grałam na podwórku, było to ledwo po roku 2000 szkoda że te czasy nie wrócą, dzisiaj inne czasy są, młodzi ze smartfonami, pyskujący, gardzącymi innymi itd. pokolenie twittera, fb i innych og£upiaczy