zabójstwo koło Braniewa zabójstwo koło Braniewa

zabójstwo koło Braniewa (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Braniewa zatrzymali 59-latka, podejrzanego o zabójstwo żony i usiłowanie zabójstwa córki. Obie kobiety zostały odnalezione przez policjantów w swoim domu. Pomimo udzielonej pomocy 57-latka zmarła, a jej córka z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala w Olsztynie.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo żonyOficer dyżurny został poinformowany o awanturze rodzinnej w jednej z miejscowości w powiecie braniewskim. Pod wskazany adres natychmiast wysłano policyjny patrol. Wewnątrz funkcjonariusze zauważyli leżące na ziemi dwie kobiety oraz siedzącego mężczyznę.

Czytaj także: Wypadek w Drewnowie. Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Policjanci obezwładnili podejrzanego, a następnie natychmiast przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Po chwili na miejsce przyjechał także zespół pogotowia, który przejął czynności ratownicze. Niestety, lekarz stwierdził zgon 57-latki. Jej córka z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala.

Na miejscu pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki, prokuratorem oraz biegłym z zakresu medycyny sądowej. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz narzędzie, które mogło posłużyć mężczyźnie do popełnienia tej zbrodni. Kryminalni rozpytali także osoby, które mogły mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz motyw działania sprawcy oraz szczegółowy przebieg zdarzenia.

Jeśli 59-latek usłyszy zarzut zabójstwa może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!