Władysław Pałaszewski Władysław Pałaszewski

(© arch. Polska Press)

Zdobywca czterech tytułów mistrza Polski w siatkówce Władysław Pałaszewski toczy najważniejszy mecz w życiu.

Centrum Krwiodawstwa Szpitala Wojskowego przy ul. Weigla we Wrocławiu potrzebuje krwi dla Władysława Pałaszewskiego. Jak podkreśla szpital, grupa krwi nie ma znaczenia, gdyż szpital zamieni ją na odpowiednią. W tym wypadku chodzi o ilość. Należy tylko zaznaczyć, że oddaje się krew dla Władysława Pałaszewskiego.

Pałaszewski zdobywał mistrzostwo kraju z Gwardią Wrocław w latach 1980-82. Wcześniej tryumfował z Resovią (1972). Pałaszewski był reprezentantem Polski oraz sędzią finału kobiet na igrzyskach olimpijskich w Montrealu.

W całym kraju brakuje krwi w stacjach krwiodawstwa. Lokalne oddziały apelują o oddawanie tego cennego płynu. Informacje o tym kto może oddać krew i gdzie, znajdziecie m.in. na stronach Narodowego Centrum Krwi

Czytaj też: Apel centrum krwiodawstwa w Warszawie: pilnie potrzebna krew

Zobacz powiązane wideo:źródło: x-news/Tarnowska.tvCharytatywnie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!