Bar jest inspirowany serialem "Breaking Bad". Na uroczystym otwarciu nie mogło zabraknąć głównego bohatera produkcji - Waltera White'a. Lokal można odwiedzić w Londynie.

Podczas otwarcia fani serii mogli własnoręcznie "ugotować" koktajle. Nowo powstały bar nosi nazwę ABQ, od miasta Albuquerque, w którym rozgrywała się akcja produkcji.

Miejsce będzie otwarte jedynie przez 3 miesiące. Ci, którym marzy się przyrządzenie własnych drinków w specjalnym laboratorium stylizowanym na serialowe, będą musieli jednak sporo zapłacić.

Cena biletu za 2-godzinną sesję wynosi 30 funtów (ok. 174 zł). Chętnych jednak nie brakuje - do tej pory bilety zarezerwowało już 30 tys. osób. Tym samym do września wyprzedano wejściówki do lokalu.


RUPTLY/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!