Pożar w Węgorzewie Pożar w Węgorzewie

Pożar w Węgorzewie (© warminsko-mazurska.policja.gov.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na obrzeżach Węgorzewa, w domu jednorodzinnym wybuchł pożar. Obywatelską postawą wykazało się trzech mężczyzn, którzy jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych wyważyli drzwi i weszli do domu żeby upewnić się czy nikt nie został w środku. Nikogo tam nie było, ale jeden z tych mężczyzna z podejrzeniem zaczadzenia trafił do szpitala.

Pożar w WęgorzewieOficer dyżurny policji w Węgorzewie przyjął zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego na obrzeżach miasta. Interweniujący policjanci na miejscu zastali cztery zastępy Straży Pożarnej z Węgorzewa. Ogień zniszczył całą drewnianą konstrukcję ganku przylegającego do domu.

Czytaj także: Groźny pożar w rezerwacie Torfowisko Karaska. Podpalacz użył opony [ZDJĘCIA]

Obywatelską postawą wykazało się trzech mężczyzn. Na widok palącego się domu pobiegli na miejsce i przed przyjazdem służb ratowniczych wyważyli drzwi i weszli do środka, by upewnić się czy nikt tam nie został. Na szczęście w mieszkaniu nie było żadnych osób. Niestety jeden z tych mężczyzn z podejrzeniem zaczadzenia został przewieziony do szpitala.

Pożar kamienicy w Kaliszu

źródło: gloswielkopolski.pl/gloswielkopolski.pl

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!