Od niedawna w bielskiej Galerii Centrum, w kompleksie handlowym Sarni Stok, czynne jest stoisko firmy Olay, na którym za pomocą profesjonalnego sprzętu wykonywana jest pełna analiza skóry, oparta na nowoczesnej technice ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od niedawna w bielskiej Galerii Centrum, w kompleksie handlowym Sarni Stok, czynne jest stoisko firmy Olay, na którym za pomocą profesjonalnego sprzętu wykonywana jest pełna analiza skóry, oparta na nowoczesnej technice fotografii cyfrowej. Indywidualne badania i konsultacje prowadzą wykwalifikowane konsultantki – Merita Naściszewska i Gabriela Matlak.

Badanie polega na zrobieniu zdjęcia fragmentu twarzy, które jest następnie starannie analizowane komputerowo pod względem struktury skóry, zmarszczek, porów i przebarwień (widocznych na powierzchni oraz tych, które już powstały wewnątrz skóry i mogą się ujawnić). Zakres działania aparatury został niedawno poszerzony o nową funkcję, określającą skutki wpływu promieni słonecznych na skórę.
Indywidualne wyniki są interpretowane przez konsultantkę, która radzi, jakim metodom pielęgnacji warto poświęcić najwięcej uwagi oraz na życzenie klientek pomaga dobrać najskuteczniejsze i najbardziej dopasowane do potrzeb danej skóry kosmetyki Olay.

Do tej pory jedyne takie stoisko działało w Warszawie. Do końca września podobne pojawiły się poza stolicą i Bielskiem również w Łodzi, Opolu, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku. Wkrótce można je będzie spotkać we wszystkich Galeriach Centrum.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!