Psy ze schroniska zostały modelami i pozowały na okładkach wykonanych na wzór magazynów modowych. Wszystko w ramach akcji "Po psu ta moda".

Kampania, która ruszyła 3 sierpnia. Autorzy projektu chcą pokazać bezpańskie psy w sposób inny niż do tej pory.

- "Po psu ta moda" – to trochę przewrotnie o modzie, trochę inaczej o psach do adopcji - mówi pomysłodawca akcji Paweł Cichoń. Do tej pory wszyscy przedstawiali zwierzaki ze schroniska jako smutne, poszkodowane i biedne. My zrywamy z tym stereotypem i w niestandardowy sposób pokazujemy, że mogą one stać się obiektem pożądania niczym modelki Vogue’a.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Pomysłodawcom akcji zależy również na tym, aby ludzie podejmowali decyzje o adopcji zwierzaków świadomie.

- Zwierzak to nie zabawka, która po miesiącu może nam się znudzić – to odpowiedzialność, zaangażowanie i serce, które musimy włożyć w opiekę nad nim – dodaje Cichoń.

W ramach akcji wykonanych zostanie w sumie ponad 20 sesji zdjęciowych, które zostaną wykonane na wzór okładek prestiżowych magazynów. Na okładkach pozują psy ze schronisk i domów tymczasowych.

Więcej o akcji przeczytacie na stronie organizatora akcji

Zobacz też: Poskramiają falę jak zawodowcy. Surfingowe psie zawody w Kalifornii

Źródło: CNN Newsource/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!