Puchar Polski w Starych Jabłonkach Puchar Polski w Starych Jabłonkach

Puchar Polski w Starych Jabłonkach (© warmia.mazury.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Starych Jabłonkach odbyły się zmagania w Pucharze Polski w piłce ręcznej na plaży. W Mazury Cup 2015 wystąpiło ponad 20 zespołów z całego kraju.

Puchar Polski w piłce ręcznej na plażyPiłka ręcza na plaży od kilku lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośników sportu. Na piaszczystych boiskach często można zobaczyć bowiem czołowych zawodników, którzy na co dzień występują na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce.

W miniony weekend w Starych Jabłonkach odbyły się zmagania o Puchar Polski. W rywalizacji pań wzięło udział dziesięć zespołów, a bezkonkurencyjne były szczypiornistki BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski. Wyprzedziły m.in. Warszawa Skład oraz KS Red Hot Czili Buk. Szóstą pozycję zajęła drużyna reprezentująca Warmię i Mazury - Anders BHT. Nagroda indywidualna za najlepszą bramkarkę turnieju trafiła do Izabeli Piskału z Piotrkowianina, natomiast jej klubowa koleżanka – Marta Łyszczyk okazała się najlepszą zawodniczką turnieju.

Wśród panów w finałowym pojedynku BHT Auto Forum Petra Płock pokonał Piotrkowianina Juko Piotrków Trybunalski. Tuż za podium znaleźli się reprezentanci Warmii i Mazur – zespół Anders BHT. Na niższych pozycjach uplasowali się BHT Szczypiorniak Olsztyn oraz BHT Orły Olsztyn. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Miłosz Rupp (Petra), z kolei najlepszym bramkarzem – Adam Studziński (Piotrkowianin).

źródło: warmia.mazury.pl

Więcej o sporcie na stronie: Sport z warmińsko-mazurskiego

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!