RAK 22.VI. - 22.VII. planeta opiekuńcza: Księżyc najlepszy partner: Ryby i Panna pomyślny dzień: poniedziałek odpowiedni kolor: fioletowy kamień: opal, szmaragd hasło: czuję podstawowe cechy: bogata wyobraźnia i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

RAK 22.VI. - 22.VII.


planeta opiekuńcza: Księżyc
najlepszy partner: Ryby i Panna
pomyślny dzień: poniedziałek
odpowiedni kolor: fioletowy
kamień: opal, szmaragd
hasło: czuję
podstawowe cechy: bogata wyobraźnia i ambicja, uczuciowość i silne przywiązanie do rodziny


Jaki jesteś


Masz zmienne nastroje, jesteś kapryśny i trochę nieobliczalny. Często zaskakujesz siebie i swoje otoczenie. W razie przeciwności losu wykazujesz niezwykłą siłę, odwagę i wytrwałość. Jesteś skryty, wrażliwy i łatwo cię zranić. Swoje urazy i kompleksy skrywasz jednak głęboko. Ale marzysz o poczuciu bezpieczeństwa, życiu spokojnym i dostatnim, w otoczeniu rodziny.


Co cię czeka


Postawisz na naukę i pracę. Zaczniesz się sprawdzać, samorealizować i bardzo aktywnie działać. Ta odmiana twojej postawy będzie zauważona. W pracy możliwy awans, premie, nagrody. Rodzina zdobędzie mocniejsze podstawy materialne, co stanie się powodem radości i satysfakcji.
Jesień zaowocuje miłosnymi uniesieniami. Osoby samotne znajdą pokrewną duszę, zaczną snuć dalekosiężne plany.


Zdrowie i samopoczucie


W pierwszej połowie roku musisz nieco zwolnić tempo życia. Więcej uwagi poświęć sprawom zdrowia i profilaktyki. Koniecznie znajdź czas na relaks i odpoczynek po pracowitym dniu. Zwłaszcza w maju i czerwcu stąpaj wyjątkowo ostrożnie, dmuchaj na zimne, unikaj środowisk ekologicznie skażonych. Takie działanie pomoże ci uniknąć zatruć, urazów i stresów.


Miłość i rodzina


Samotne Raki nie będą narzekać na brak powodzenia. Śmiało możesz nawiązywać nowe znajomości, nie doznasz przykrego rozczarowania. Nawet jeśli miłość nie zakończy się na ślubnym kobiercu, wspominać ją będziesz ciepło. W stałych związkach codzienność z pewnością nie będzie szara. Czas urozmaicą nowe znajomości i okazje do zwiedzania świata. Pamiętaj jednak, że nawet największa miłość potrzebuje pielęgnacji! Jeśli chcesz, aby wzajemne uczucie przetrwało jak najdłużej, okazuj partnerowi wiele zainteresowania.


Praca i pieniądze


Praca zawsze była dla ciebie sensem życia. W tym roku poświęcisz się jej bez reszty. Będziesz mógł zrealizować swoje plany, a nawet ukryte marzenia. Możesz otrzymywać korzystne propozycje, niewykluczone, że będziesz więcej podróżować i zawierać nowe kontakty zawodowe. O pieniądze nie będziesz szczególnie zabiegał, zrozumiesz bowiem, że pieniądz sam w sobie nie jest najważniejszy. I właśnie takie podejście do sprawy spowoduje, że na ich brak nie będziesz narzekał.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!