Wybrane formy reklamy on-line: (A) Baner reklamowy - element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony serwisu, warunki techniczne: wymiary 468x60 pikseli, wielkość do 15kB, format jpg, gif, flash, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wybrane formy reklamy on-line:

(A) Baner reklamowy - element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony serwisu, warunki techniczne: wymiary 468x60 pikseli, wielkość do 15kB, format jpg, gif, flash, java, html.


(B) Billboard - baner reklamowy o powiększonej wielkości i wadze, umieszczony centralnie w górnej części stron głównych wybranego działu, warunki techniczne: wymiary 750x100 pikseli, wielkość do 20kB, format jpg, gif, flash, java, html.

Scroll baner/billboard - baner przesuwający się za użytkownikiem podczas przewijania strony w przeglądarce, warunki techniczne: wielkość max do 20kB, format jpg, gif, flash, java, html.

(F) Skyscraper - pionowy duży baner umieszczony wzdłuż prawej strony serwisu, warunki techniczne: wymiary 120x600 pikseli, wielkość do 20kB, format jpg, gif, flash, java, html.


(C)Kaseton duży - element reklamowy umieszczany na głównej stronie serwisu po prawej stronie i na pozostałych stronach po lewej, warunki techniczne: wymiary 140x120 pikseli, wielkość do 15kB, format jpg, gif, flash.

(D)Kaseton mały - element reklamowy umieszczany na głównej stronie serwisu po prawej stronie i na pozostałych stronach po lewej, warunki techniczne: wymiary 140x60 pikseli, wielkość do 15kB, format jpg, gif, flash.

(G) Pop-up window - element reklamowy otwierający się w osobnym oknie przeglądarki internetowej po wejściu użytkownika na daną stronę, warunki techniczne: wymiary max do 300x300 pikseli, wielkość do 20kB format jpg, gif, flash, java, html.

(E) Ucho - element reklamowy przy winiecie serwisu, warunki techniczne: wymiary 140x90 pikseli, wielkość do 10kB format jpg, gif, flash, java, html.

BrandMark (shaped pop-up) - element reklamowy otwierający się w osobnym oknie przeglądarki internetowej wykonany w technologii flash - często w kształcie reklamowanego produktu, warunki techniczne:wymiary do 400x400, wielkość do 20kB, format jpg, gif, flash.

Boks partnerski- element reklamowy składający się z grafiki o rozmiarze 100x100 pikseli i krótkiego tekstu reklamowego (do 100 znaków), warunki techniczne: wielkość do 8 kB, format jpg, gif statyczny.

Top layer - element reklamowy w formie "nakładki" na stronę wykonany w technologii flash, warunki techniczne: wymiary max do 700x500, wielkość do 20kB, format flash.

Interstitial - pełnoekranowa animacja uruchamiana 1-2 sekundy po wejściu użytkownika na stronę serwisu, warunki techniczne: wielkość do 20kB, format flash, java, html.

Watermark - umieszczenie w tle witryny tapety zawierającej logo reklamodawcy, warunki techniczne: wielkość do 10kB, format jpg, gif.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!