Źródło: http://commons

Źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Palikot_Janusz_001.JPG?uselang=pl (© Aargambit)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znany głównie za sprawą programu "Idol" Robert Leszczyński wystartuje do Sejmu w okręgu olsztyńskim z list Ruchu Poparcia Palikota. Publicysta wywodzi się z Olecka. Ciekawych osobistości na listach Ruchu Poparcia Palikota nie brakuje. Ewa Białkowska, trenerka kadry olimpijskiej łyżwiarek szybkich, pojawi się na liście okręgu elbląskiego.

Na pierwszym miejscu olsztyńskiej listy znajdować będzie się Tomasz Makowski, ełczanin, który wcześniej związany był z PO. Robert Leszczyński uplasował się na drugim miejscu. Na 20 kandydatów jest tylko 8 kobiet. Zwolennicy Ruchu Poparcia Palikota podkreślają, że najwyższy czas, aby do władzy dopuścić młodych, zdolnych ludzi bez układów.

Elbląską listę otwiera braniewski przedsiębiorca Wojciech Penkalski. Na drugim miejscu uplasował się były Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, Marian Kamasz. Ewa Białkowska startuje z trzeciego miejsca.
Źródło: www.ro.com.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!