SKORPION 23.X. - 21.XI. planeta opiekuńcza: Pluton, Mars najlepszy partner: Panna, Ryby pomyślny dzień: wtorek odpowiedni kolor: ciemnoczerwony kamień: topaz, turkus hasło: życzę sobie! podstawowe cechy: ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

SKORPION 23.X. - 21.XI.


planeta opiekuńcza: Pluton, Mars
najlepszy partner: Panna, Ryby
pomyślny dzień: wtorek
odpowiedni kolor: ciemnoczerwony
kamień: topaz, turkus
hasło: życzę sobie!
podstawowe cechy: skrytość, silna intuicja, emocjonalność, mściwość, bezwzględność


Jaki jesteś


Potrafisz działać i konstruktywnie, i destrukcyjnie. Masz aktywny, analityczny umysł, nie boisz się wyzwań, ale większość problemów sam sobie stwarzasz. Trzymasz się blisko ludzi władzy i choć jesteś samodzielny, umiesz się podporządkować. W pracy jesteś operatywny, szybki i zdecydowany. Masz ciekawe pomysły i talent do ich wdrażania. Powszechnie znana jest twoja sprawność intelektualna i wytrzymałość fizyczna. Posiadasz umiejętność trafnego inwestowania pieniędzy. Jako pracownik wykażesz się aktywnością, jako szef - odpowiedzialnością.


Co cię czeka


Będziesz spłacać długi, regulować dawne zobowiązania. Pozałatwiasz sprawy w bankach, urzędach i sądach. Przyjdzie ci zmieniać dokumenty, korygować plany finansowe. Wakacje zaczniesz już na luzie. Jeden rozdział życia zamknąłeś. Przed tobą okres obfitujący w przygody, rozrywki, nowe wrażenia i fascynacje. Wybierzesz się w podróż, zobaczysz kawał świata. Po drodze ktoś ukradnie ci serce. Zauroczenie może trwać długo, nawet przez całe życie.


Zdrowie i samopoczucie


Masz prawo czuć się zmęczony i zestresowany. Żyłeś trochę na wyrost. Przystopuj trochę, rób tylko to, co do ciebie należy. Nie porywaj się na zbyt poważne przedsięwzięcia, zwłaszcza takie, które są związane z ryzykiem. Latem odnowią się siły witalne, wzmocni się intensywność uczuć, wzrośnie namiętność, powróci radość życia.


Miłość i rodzina


Pierwsza połowa roku to czas sprzyjający rodzinnym planom i miłej stabilizacji. Dom okaże się miejscem, do którego chętnie wracasz, a najbliżsi - osobami otaczającymi cię swoją miłością i troską. Druga połowa roku przynieść może sporo dylematów. Niewykluczone, że przyjdzie ci wybierać między starą i nową miłością.


Praca i pieniądze


W pierwszej połowie roku wykorzystaj w pełni dobrą koniunkturę. Bierz co daje ci los. Nie bój się walczyć o awans, szukać dodatkowych źródeł zarobków. Wystrzegaj się natomiast lekkomyślnego wpadnięcia w długi. Marzenia o luksusowych dobrach odłóż na lepsze czasy, a planując nie wybiegaj w zbyt daleką przyszłość.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!