Sprawdź, kim będziesz w kolejnym wcieleniu [QUIZ]

redakcja

Rozwiążcie nasz quiz z przymrużeniem oka, który pozwoli Wam choć trochę odpowiedzieć na pytanie, kim będziecie w kolejnym wcieleniu.

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was quiz z przymrużeniem oka, w którym możecie sprawdzić, kim będziecie w kolejnym wcieleniu. Nie zapomnijcie podzielić się wynikami ze znajomymi.

**

Kliknij w link, żeby przejść do quizu

**

Zobacz też: Amerykański rolnik z duszą artysty. Zbudował działo, które strzela… dyniami

Źródło: CNN Newsource/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.10.2015, 13:10

Mam odwagę, tupnę nogą i na pewno nie pójdę .Ponieważ oni wszyscy już byli ,Po,Pis Psl, Sld i cała reszta obiboków,przez 25 lat ONI WSZYSCY zrujnowali nam Ojczyznę w imię swoich płytkich interesików.Byle tylko gęba była przy żłobie ,pseudo polityczkowie z Wiejskiej bez względu na opcje i partię to
dno i wodorosty.Wstyd mi za poziom prowadzonej polityki w Polsce co jeden to większy geniusz.........Wszyscy polscy politycy do Urzędu Pracy,jak będą nowi sensowni merytorycznie to pójdę na wybory.

11.10.2015, 23:07

a co mnie obchodzi kto w kosciele zasiada, napisalam tylko ze wolalabym byc zona kaczynskiego niz biedronia albo grodzkiego HETEROFOBIE

11.10.2015, 20:40

Hmm. Cóż za pięknie, a zarazem rzeczowo rozwinięta wypowiedź. Odpowiem wiec na jej poziomie. Fcuk off! You PiS of sziter. Czyli po naszemu w skrócie zapewne ci znane:
"spieprzaj dziadu!" na dodatek homofobie. Zwróć też uwagę ilu takich "praktykujących Biedroni" zasiada nie tylko na ambonach ale i na najwyższych stanowiskach kościoła. Tylko o tym się oficjalnie nie mówi, a jak już ktoś się wychyli to nagle"jeb" i wielka cisza
...

11.10.2015, 17:46

gorzej

11.10.2015, 13:56

To i tak lepiej niż ty: z Rodziny Radia Maryja

11.10.2015, 12:45

Nie mogę rozwiązać tego debilnego quizu jak większości quizów na tej stronie, ponieważ nie mogę przejść do następnego pytania, bo nie mam jakiej odpowiedzi udzielić, np pyt 6 Jaki jest Twój ulubiony serial? skoro nie znam żadnego i nie widziałem to jak mam udzielić odpowiedzi? kto robi te quizy? nie wiecie pajace ze w takich pytaniach zawsze powinna być odpowiedz "inny/a/e" ?

11.10.2015, 12:39

lepsze to niz biedronia albo grodzkiego

11.10.2015, 12:38

ty z rodziny niesiolowskiego chyba, skoro w ogole rozwiazujesz takie durne quizy

11.10.2015, 10:53

Ooostro...wyszło, że będe ekspertem ds
Lotnictwa i będę miał na imię Antoni.

11.10.2015, 09:07

Niiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! W następnym wcieleniu mam być żoną Kaczyńskiego !!!!! NNNiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!

11.10.2015, 07:58

A mi wyszlo że bede lemurem.

10.10.2015, 20:22

Ja myśle,że w następnym wcieleniu też będe moderatorem w sieci.

10.10.2015, 11:24

Policjant z jajami. Wolalbym zdzblo trawy lub kukurydze. Jak juz poruszamy Buddyjskie wcielenia to musimy I take wcielenia brac pod uwage

10.10.2015, 08:58

Dogmaty sekty Krk nie uznają żadnych drugich czy trzecich wcieleń.
Wysyłam zgłoszenie do Nowaka, tego od sekty Krk,bo to jest obraza Jego uczuć katolickich!.
Ostatnio tę ochronę potwierdził Trybunał Kanoniczny!