UPC Telewizja Kablowa dostarcza szerokopasmowy Internet pod nazwą chello od kwietnia 2003 roku. Jest kilka modyfikacji pakietu, którego cena zależna jest od prędkości przesyłu danych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
UPC Telewizja Kablowa dostarcza szerokopasmowy Internet pod nazwą chello od kwietnia 2003 roku. Jest kilka modyfikacji pakietu, którego cena zależna jest od prędkości przesyłu danych. Usługa dostępna jest dla części mieszkańców Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Lublina, Szczecina oraz Katowic i Siemianowic.

W Katowicach dzięki chello można surfować na Tysiącleciu, na Osiedlu Witosa, w Bytkowie oraz w rejonie TBS-ów nad Rawą. W Siemianowicach na Osiedlu Młodych. Jak dotąd wszystkich użytkowników chello w całym kraju jest ponad 34 tys.

Obecnie UPC oferuje 3 zasadnicze pakiety chello w promocji, ale z koniecznością podpisania 12-miesięcznej umowy.

Najtańszą wersją jest chello light z prędkością pobierania danych 256 kbps. Miesięczny abonament kosztuje 69 zł.
Szybsze chello classic o prędkości pobierania do 1,5 Mbps kosztuje miesięcznie 129 zł. Jeśli zamówimy do tego pełny pakiet telewizji, zapłacimy za wszystko 159 zł miesięcznie.

Najszybszą wersją chello jest plus, oferująca prędkość transmisji do 3 Mbps. Tak duża prędkość przesyłu umożliwia podłączenie trzech komputerów. Przy podpisaniu rocznej umowy usługa kosztuje 199 zł miesięcznie. Jeżeli dołączymy telewizję - 229 zł.

Opłata za podłączenie we wszystkich przypadkach wynosi 49 zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!